Londra ve İngiltere İş İlanları

İngiltere’de kariyer yapmak, yüksek maaş ve iş tecrübesi edinmek için aşağıda listelenen ilanlara tıklayınız. Eğer ilanlar gözükmüyorsa, tarayıcınızdaki adblocker vb eklentileri kapatmanızı öneririz.

İş ilanları için çözüm ortağımız Indeed firmasının arama motoru kullanılmaktadır. Başvurularınızı ilana tıkladıktan sonra ilan veren firmaya yapınız.

Go Londra sitesinin iş ilanları ile bir bağı bulunmamaktadır. Bu ilanlar internet üzerinde verilen tüm ilanların derlemesi olduğundan başka sayfalarda Türkler için İngiltere’de bulunan iş olanaklarını arama derdinden kurtulmaktasınız. Internet üzerindeki pek çok sitede yer alan iş ilanları tek bir yerde listelenmektedir. Bu siteler arasında kaybolmak ve arama yaparken zorluk çekmek sıkça karşılaşılan bir durum. Bu sorundan haberdar olmam ve yıllardır iş ilanları listeleme üzerine profesyonel deneyim sahibi olmam neticesinde GoLondra sitesi ziyaretçileri için çok faydalı bir hizmet olan Londra İş İlanları sayfası artık İngiltere’deki bütün iş ilanlarını kapsamaktadır.Aşağıda görmekte olduğunuz iş ilanları Londra’da Türkçe konuşanlar için verilmiş iş ilanlarını içermektedir. Siz eğer Londra dışında bir iş bakıyorsanız arama kutusunda gördüğünüz London yazısını England veya United Kingdom olarak değiştirip arama tuşuna basabilirsiniz. Daha spesifik bir arama yapmak için yaşayacağınız şehrin adını yazmanızı öneririm.

Bunlara ek olarak sayfanın en altında size özel bir arama tuşu bulunmaktadır. Bu arama tuşu İngiltere’deki iş ilanlarının %99’unu barındıran iş ilanı arama motorları üzerinde arama yapılacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede Go Londra İş İlanları sayfasında görmekte olduğunuz ilanların yanında sizlere ayrıca istediğiniz bir alanda iş ilanı aramanıza yardımcı olacak bir servis sunmaktayız.

Londra’da nasıl iş bulurum?

İngiltere’de nasıl iş bulurum? Maaşlar ne kadar? Çalışma şartları nedir? gibi daha pek çok sorunuza bu ilanlar arasında arama yapıp tıklayarak yanıt bulabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde şu ana kadar binlerce kişiye iş bulmaları için yardımda bulunmanın ve bu hizmeti ücretsiz ve karşılık beklemeden yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım dilediğiniz işi en kısa sürede bulur ve İngiltere’de iyi bir kariyer sahibi olursunuz. İyi şanslar!

İngiltere’deki firmalarla uzaktan çalışabilir miyim?

Evet. İngiltere’de özellikle covid etkisi ile milyonlarca kişi evden çalışmaya başladı. Bunun getirisi de uzaktan çalışmak isteyenlerin iş bulabilme zorluklarını daha kolay aşabilmesi oldu. Örneğin iş arama sitelerine bakarsanız artık uzantan çalışma opsiyonlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki uzaktan çalışmak her zamankinden daha popüler ve Türkiye’de ikamet ederken İngiliz firmalarına çalışabilme şansınız da eskisinden fazla.

İngiltere’de iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Cover Letter Önemli

Başvuru sırasında çoğu firma ‘cover letter’ ister. Sizi öne çıkaran nedir? Neden sizi o pozisyon için düşünmeliler? Bilhassa gireceğiniz rol için kendinizi en iyi pazarlayabileceğiniz, bir kaç satırı geçmeyecek ne yazabilirsiniz? Bunları bir düşünün ve eğer farklı bir şey sorulmadı ise cover letter’ı önemli değil gibi görmeden üzerine oldukça düşerek yazın.

Unutmayın, CV’nizi görmeden önce Cover Letter’a bakıp CV’ye bakmayı reddedebilirler.

Hata yapmayın

Gerek CV gerekse Cover Letter’da saçmalamamak ve hata yapmamak çok önemlidir. Yazdıktan sonra en az 2 defa kontrol edin. Mümkünse İngilizcesi iyi olan 1-2 yakınınıza gönderip onların da bir kere dikkatlice okumasını isteyin. 

Pozisyona göre ufak rütuşlar atın

CV ve Cover Letter başvurduğunuz pozisyondan pozisyona farklılık gösterebilir. Yalan yazmaktansa tecrübenizi iş alanın istediği özellikleri öne çıkaracak şekilde sunmak İngiltere’de oldukça etkili bir başvuru yöntemidir. Örneğin eski işinizde iş ünvanınız account manager olduğu halde hep sales yaptıysanız, yeni başvurduğunuz pozisyon da sales manager ise, eski iş ünvanınızı veya özet kısmına yazdıklarınızı sales management kelimelerini ön plana çıkaracak şekilde kaydedip o pozisyon için hafif değiştirdiğiniz CV ve Cover Letter’ı kullanmayı tercih edin.

Yapmayın

İngiltere’de CV lere fotoğraf konmaz. Ayrıca doğum günü olsun, Türkiye veya İngiltere’deki tam adresiniz olsun bunun gibi özel bilgileri asla yazmayın. Genellikle Ad, Soyad, Email, Telefon, Şehir ve Ülke bilgisi yeterli oluyor. 

Öne çıkanlar

CV’nin en üst kısımlarında son tecrübelerinizi, başarılarınızı yazıp sonlara doğru eğitim bilgisi ve hobileri yazmak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca dilerseniz CV de bir bölümde deneyim sahibi olduğunuz yazılım ve uzmanlık alanlarınızı belirtebilirsiniz.

Büyük firmalar (Google, Facebook vb)

İngiltere’de bir çok büyük firma işe alımda CV’leri belirli algoritmalardan geçirip otomatik eliyorlar. İnsan eli değmeden binlerce başvurunun çoğu eleniyor. Algoritmaları aşmak için CV’de yazım hatası yapmamak, sade bir dil kullanıp terminolojiye uymak çok önemli.

Bazen algoritmaları geçmek pek mümkün olmadığından başvurduğunuz firmada çalışan bir tanıdığınız varsa onlar aracılığı ile gönderebilirsiniz. 


İş İlanları

Aşağıdaki tuşa tıklayınca Londra’da Türkçe konuşanlar için verilen tüm ilanları listeleyeceksiniz. Dilerseni London yerine United Kingdom yazarak tüm İngiltere’de (Birleşik Krallık) Türkçe konuşanlar için verilen iş ilanlarını görebilirsiniz. Başvuruyu doğrudan açılan sayfada ilanlara tıklayarak yapacaksınız.
 
 
 

 

Alternatif olarak iş aramak için

Eğer yukarıda gösterilen ilanlar içinde uygun bir iş bulamazsanız aşağıdaki kutuya aradığınız iş ile ilgili kelimeleri yazıp doğrudan Google’da İngiltere için verilen tüm ilanları listeleyebilirsiniz.

Örneğin, ‘Turkish’ yazarsanız iş ilanları arasında Türkçe konuşanlar için olanları görebilirsiniz.

İngiltere’de iş bulma şansınızı artırmak ve daha yüksek maaş alabilmek için dil eğitimi almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ayrıca, ne kadar maaş alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, İngiltere’de hangi meslekler ne kadar maaş alıyor yazımızı okuyun.

Aşağıda yazılan yorumlar okuyucularımızın kendi girdiği mesajlar olup bu mesajlar gönderim sonrası onaylamaya tabiidir. Mesajlar yazıldıktan hemen sonra görüntülenmez. Onaylama 3 güne kadar sürebilir. Kişisel bilgi ve iletişim numarası yazdığınızda bu bilginin herkes tarafından görünebileceğini unutmayınız. Unutmayınız ki, biz GoLondra sitesi olarak iş danışmanlığı hizmeti sunmamaktayız. İş bulmak için gereken bilgi ve ilanları barındırmaktayız. İş başvuruları için ilanlara tıklayıp ilanı veren kişi ve kurumlarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

436 thoughts on “Londra ve İngiltere İş İlanları

  Esra

  (December 26, 2021 - 15:23)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında; şuan ise freelance olarak e-ticaret projelerinde çalışıyorum. 6 yıldır İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum.6 aydir Londrada yasiyorum ve kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir iş arıyorum.(Work permittim mevcuttur) Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benim ile iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 07306373719

  bayram

  (December 17, 2021 - 15:35)

  40 SENEDIR ALMANYADAYIM INGILTEREYE GITMEK IYTIYORUM IS ICIN DÖNERC DEN ANLARIM PIZZA DAN ANLARIM

  Mustafa

  (December 7, 2021 - 10:58)

  Merhaba. Turkiye”deyim.Kuyumculugu cok iyi biliyorum. Ingilizcem iyi. 2014te Birkac ayligina Ingilterede bulundum. Ingilterede calismak istiyorum.

  Kerem

  (October 19, 2021 - 14:11)

  Merhaba, ismim Kerem İstanbul Acıbadem Üniversitesi Anestezi ve İstanbul Üniversitesi İşletme mezunuyum. İngilterede çalışmak istiyorum. İş arıyorum 05352653155

  Ahmet Kösece

  (September 20, 2021 - 10:49)

  Merhaba, Endüstri mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. AUTOCAD uygulamasını hakim bir şekilde kullanabiliyorum, Solidworks kullanmayı biraz biliyorum. Aynı zamanda grafik tasarımcısıyım Adobe Photoshop CC ve Adobe Illustrator kullanıyorum. Yazılım alanında HTML, CSS ve Python biliyorum. Freelancer olarak WordPress’te web sitesi hazırlıyorum ve de grafikerlik yapıyorum. İngilizcem B1 seviyesi, lisanslı basketbolcuyum. Nitelikli biri olduğumu düşünüyorum. Mezun olmadan önce Londra’da iş imkanlarına sahip olup sene içerisinde gerekli evrakları hazırlayıp mezun olduktan sonra daha fazla vakit kaybetmeden Londra’da işe başlamak istiyorum.

  Mert

  (August 19, 2021 - 16:53)

  iş varmı özel şöförlük. Türkiyede 3 üniversite bitirdim bari şöför olarak ingiltereye gideyim. 37 yaşındayım. yılda 80000 km yl giderim daha kaza kaydı yok. ingilizce süper. hadi bana iş verin.

   Erkan

   (September 18, 2021 - 22:13)

   Tecrübeli şöförüm. İhtiyaç hâlinde ülkenizde çalışmayı çok isterim. 05382975596

  Mazlum

  (August 10, 2021 - 10:06)

  Merhaba kimya mühendisiyim içme suyu ve atıksu konularında uzmanım şuan ileri biyolojik atıksu arıtma tesisi sorumlusu olarak görev yapıyorum ingintere de çalışmak istiyorum
  mazlumgunsel@gmail.com
  05432759729

  Kerem Özdemir

  (August 2, 2021 - 13:29)

  Merhaba, Ben Kerem Özdemir.
  ’94 İstanbul doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum.
  2014 yılında İstanbul Üniversitesinden, İklimlendirme ve soğutma bölümünden mezun oldum.
  Mesleğim teknik ressamlık. Mekanik tesisat, endüstriyel tesis kurulumu (petrol tankı çiftliği ve çinko çevrim santrali) ve alüminyum imalat sektöründe ( devam eden işim) teknik ressam olarak çalıştım. İyi derecede Autocad biliyorum. Orta düzeyde Revit biliyorum. Skech-Up ve V-Ray programlarını kullandım. Office programlarına hakimim ve bilgisayar becerim iyi. Detaylı CV için mail gönderebilirsiniz.
  Öncelikli İngiltere olmak üzere, Avrupa’da iş aramaktayım.
  Mail: keremozdemir48@gmail.com
  Tel: +905348354851
  Saygılarımla.

  Esra

  (July 1, 2021 - 14:51)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında; şuan ise freelance olarak e-ticaret projelerinde çalışıyorum. 6 yıldır İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum. Birkac gun önce Londra’ya taşındım. Londra’da kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir iş arıyorum.(Work permittim mevcuttur) Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benim ile iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 07306373719

  Melih

  (May 10, 2021 - 02:17)

  İngilterede çalışmak istiyorum atolyecilik yaptım tecrübeli makinaciyim

   Meral

   (November 21, 2021 - 13:04)

   Merhaba Esra Hanim

   Londraya tasindiginizi yazmisiniz, ev, konaklama konusunu nasil cözdünüz acaba? Benim kizimda orda Universiteyi bitirdi seneye mastera devam edicek ama bu sürecte
   orda kalip is tecrübesi edinmek istiyor. Biz kalacak yer konusunda cok zorluk cekiyoruz su an, güvenli semtlerde Ingiliz vatandasi ve guaranter olmadan normal sartda ev
   vermiyorlar daha dogrusu 6 ay pesinat istiyorlar. Siz bu konuda nasil tecrübe edindiniz ev olayini nasil cözdünüz acaba, bir anne olarak siz bayan oldugunuz icin sorma cesaretinde bulundum. Bana cevap yazarsaniz sevinirim. Selamlar, Meral

  Esra

  (May 5, 2021 - 09:10)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında; şuan ise freelance olarak e-ticaret projelerinde çalışıyorum. 6 yıldır İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum. Önümüzdeki ay Londra’ ya taşınacağım. Londra’da kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir işte çalışmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benim ile iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 0539 242 51 09

  mehmet alkan

  (January 20, 2021 - 22:16)

  merhabalar ismim mehmet 10 sene profesyonlel cnc şefliği yaptım talaşlı imalat torna tesviye auto cat – teknik resim bilirim- cat cam bilgim var
  ingilizce birikimim az çok var
  iletişim:0538 292 26 70

  ayhan

  (January 12, 2021 - 19:36)

  merhaba ismim Ayhan İngiltere veya AB ülkesinde iş arıyorum şuan bir şirkette bilgi işlem sorumlusuyum 15 yıllık tecrübem var iş ayırt etmem. Eşimde matematik öğretmeni
  +90 553 – 645 – 95 – 60

   Hatip

   (February 16, 2021 - 08:48)

   Merhaba, ben Hatip 24 yaşındayım su ve doğalgaz tesisatı, hidrofor sistemleri vb. , boru imalatı ve montajı, elektrik pano sistemleri ustayım. 6-7 yıllık deneyim söz konusu. Wpden ulaşabilirsiniz : 05432499054

   Hello, I am Hatip 24 years old, water and natural gas installations, booster systems and so on. , pipe manufacturing and installation, electrical panel systems. It’s about 6-7 years of experience. You can reach wp: 05432499054

  Burhan

  (January 7, 2021 - 17:48)

  Slm arkadaşlar ben Türkiye’de yaşıyorum mesleğim yaş pasta kuru pasta sütlü mamuller spesiyel kurabiye ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum sağlam işletmelerle çalışmak isterim isteyen yaptıklarım çeşitleri atabilirim şimdiden teşekkür ederim baba bu numaradan ulaşabilirsiniz 05523220356

  Ömer

  (January 7, 2021 - 06:24)

  Merhaba, ben Türkiye’den Ömer. Bu yıl üniversitemin Mimarlık Fakültesinden mezun oldum. Hayatıma İngiltere’de devam etmek istiyorum. Her yönden gelişime açık bir insanım. Tel:05455152198

  Süleyman

  (December 7, 2020 - 22:31)

  Masörüm 15 yıllık saygılar

  Süleyman

  (December 7, 2020 - 22:29)

  15 yıllık terapıstim hertürlü masajımda var!!

  Müslüm

  (November 30, 2020 - 13:24)

  Slm ben Müslüm 20 yaşındayım KKTC ‘ da pide ve lahmacun ustasıyım ustalık belgelerim mevcutur İngiltere’de ve ya Fransa Almanya Hollanda çalışmak istiyorum watsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz teşekürler/05340732658

  Mr Tozcu

  (November 21, 2020 - 21:47)

  Merhaba. 30 yasındayım, İstanbulda 15 yıldır motorsiklet tamir ve servisi yapmaktayım. her cc motorsiklet ile ilgili her turlu hizmeti verebilecek kabiliyetteyim. İleri sürüş eğitici sertifiklarım mevcuttur. motorsiklet yanı sıra araba tamiri de yapabilmekteyim. Yakın zamanda Londrada olacagım. Benimle çalışmak isteyenler fatih.tozcu@gmail.com adresine mail ile ulaşırssanız, ayrıntılı bilgi alıs verişinde bulunabilir, kendimi daha uzun ve iyi anlatabilirim.

  Esra

  (November 20, 2020 - 10:58)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında çalıştım. 6 yıldır İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum. Yaklaşık bir ay önce Ankara Anlaşmasına başvurdum, önümüzdeki ayın sonunda sonuç sonuçlanmasını bekliyorum.Londra’da kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir işte çalışmak istiyorum.Bu surecte mümkünse Turkiyeden (uzaktan) calisabilirim.Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benim ile iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 0539 242 51 09

  Soner

  (November 15, 2020 - 18:26)

  I am a civil engineer. I have had many different experiences in big projects within my 17 year-old working life in Turkey. I believe that my experiences will add value to your new or continuing projects. So I will have chance to increase my potency and it will give me honour. +90 531 585 8181

  Ugur

  (November 14, 2020 - 19:09)

  Mesleğim kaynakçayım şu tesisatı və garsonlukta yaptım 05432860774

  Deniz

  (November 9, 2020 - 05:57)

  denizkral@windowslive.com 053937413 86
  Çalışma iznim var oturum iznim 5yıl var yazmıştım 31 yaşında gencim yakında ingiltereye geliyorum bulgatistan göçmeniyim bursadan geliyorum iş haberlerinizi bekliyorum inşaat komiklik artık nerden kısmet çıkarsa çalışmaya hazırım

  Deniz

  (November 9, 2020 - 05:49)

  31 yaşında gencim ingilterede çalışma iznim var banka hesabım var oturum iznim var 5 yıl Her türlü kaydım var bulgaristan göçmeniyim restaurant komiklik yaptım 2.5 yıl yeni bir iş imkanı çıktığı an hemen gelmeyi düşünüyorum inşaat işi yaparım türkiyede bursada yaşıyorum 3 _4 hafta sonra ingilteredeyim her insan ister gelmeden işi hazır olsun bilgilendirirseniz sevinirim e posta ile

  onuralp icli

  (November 8, 2020 - 08:13)

  merhabalar, 15 yıldır inşaat teknolojisi teknikeri olarak inşaat sektöründe şantiye şefi, proje sorumlusu, saha sorumlusu, proje çizimcisi ve yapı ressamı olarak çalışmaktayım. Autocad gibi çizim programlarını iyi bir şekilde kullanabilmekteyim. bundan sonraki hayatımı İngiltere’de sürdürmek istiyorum. mevcut bina restorasyonlarda yeni yapılacak inşaatlarda ekip başı olarak hizmet verebilirim. ekipleri yönlendirme iş planları yapabilme yapılacak işler için maliyet metraj çıkartabilme daimi işlerim arasındadır. çok iyi seviyede bilgisayar kullanabilirim. ayrıca teknik eleman olmamdan dolayı elimden her türlü iş gelir. mesleğimle alakalı olmayan bir iş te çalışırken bile iş yerimin elektrik inşaat su tesisatı gibi bir çok işini takip edebilir. bir çok işini kendimde yapabilirim. Ankara antlaşması ile başvuru yaptım. çalışan ihtiyacınız varsa veya yardımcı olmak için bana watsapp tan veya e-mail den ulaşırsanız çok memnun olurum.
  +90 551 404 34 00 – onuralp.icli@hotmail.comonuralpicli@gmail.com

  Seçkin

  (November 5, 2020 - 20:25)

  23 yaşındayım…4 yıllık inşaat mühendisi mezunuyum…B sınıfı ehliyetim var…inşaat işi başta olmak üzere her türlü işte çalışırım… işci arayan varsa veya yardımcı olacak biri varsa e postamdan yazarsa çok sevinirim

  MURAT KARA

  (November 4, 2020 - 09:25)

  7 yıllık yat kaptanıyım…ıngılterede yatlarda calısmak ıstıyorum… 0536 627 08 21

  Çetin

  (November 3, 2020 - 01:49)

  Merhaba ben Çetin 27 yaşındayım
  PVC doğrama imalat montaj cam balkon Aliminyum korkuluk otomatik kapı panjur ustasıyım14 yıldır bu işi yapıyorum
  İletişim:05523720969

  Yavuz

  (November 1, 2020 - 11:49)

  Merhabalar. Ben yavuz 30 yaşında bekarım ve İngiltere’de çalışmak istiyorum. Kendimi ifade edecek ve hayatımı istihdam edecek İngilizceye hakimim ve geliştirmeye yatkınım. Mesleğim sıhhi tesisat ve ısıtma soğutma sistemleri Teknisyeniyim. 16 yıldır mesleği yapıyorum. 10 yıl özel sektörde 6 yıldır kamu kuruluşunda personelin ve mesleğimi icra etmekteyim. İletişim 05364369952

  Yavuz

  (November 1, 2020 - 11:44)

  Ben yavuz 30 yaşında bekarım ve İngiltere’de çalışmak istiyorum. Kendimi ifade edecek ve hayatımı istihdam edecek İngilizceye hakimim ve geliştirmeye yatkınım. Mesleğim sıhhi tesisat ve ısıtma soğutma sistemleri Teknisyeniyim. 16 yıldır mesleği yapıyorum. 10 yıl özel sektörde 6 yıldır kamu kuruluşunda personelin ve mesleğimi icra etmekteyim. İletişim 05364369952

  MEHMET byr

  (October 31, 2020 - 17:51)

  Slm 36 yasindayim 2 yillik universite mezunuyum 8 yil kebap restoran mutfak elamani olarak calistim pizza pide isinden anlarim ayni zamanda meslek lisesi turizim otelcilik mezunuyum dunyanin en buyuk plastik9 yil poset uretim tesisinde calistim ingilterede calisip yasamak istiyorum ne isin olirsa yaparim kendimi ifade edecek derece ingilizce biliyorum arapca da biliyorum ingiltere gelme sorunum yok bana. Orda is verecek calisicagim birileri lazim kalacak yerin kirasini oder kiralaya bilirim sadece beni hava alanindan alacak ise yerlestirecek gelme isini ben ayarlarim almanya fransa italya isvicrede bana yardımci olacak birileri varsa sorunsuz gelebilirim turist olarak iletisim numaram 05433701750

  Tarık bayrak

  (October 23, 2020 - 14:03)

  Merhaba ben antalya kemer den tarık pizza pide lahmacun vb işleri yapıyorum Britanya ülkelerin birinde mesleği mi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Mikail

  (October 17, 2020 - 16:32)

  Merhaba Türkiye de yaşıyorum 21 yaşındayım elektrik-elektronik teknisyeniyim.İngilterede iş arıyorum ingilizcem orta seviye yardımcı olurmusunuz lütfen

  Olcay

  (October 10, 2020 - 17:30)

  Merhaba adım olcay 32 yaşındayım 10 yıllık garson deneyimim var ingilizce ve rusça dili biliyorum , eğer ingiltere de iş imkanım olursa gelmek istiyorum teşekkür ederim..0542 324 31 69

  Neşet Anıl

  (October 5, 2020 - 10:30)

  Merhabalar, İstanbul’da özel bir tekstil firmasında desinatörlük/desen tasarımcılığı yapıyorum. 7 senedir sektördeyim İngiltere’de iş arıyorum a2/b1 preliminary seviyesinde dil biliyorum teşekkürler.

  Canan

  (October 5, 2020 - 10:29)

  Merhabalar,
  Türkiye’de yaşıyorum. İngiltere’de yaşamaya karar verdim. Birleşik Krallık’taki yeni hayatıma başlamak ve devam etmek için bir iş arıyorum. İngilizceyi çok iyi anlayamıyorum. Ama öğrenmeye çalışıyorum. İngiltere’de daha iyi ilerleme fırsatım olacak.
  13 yıldır aynı şirkette çalışıyorum. Ben bir finans maliyet analistim. Finans üzerine çalışmak istiyorum. Kişisel yeteneklerimi kullanabilmek ve yeni deneyimleri hayatıma dahil edebilmek beni mutlu edecek. İş konusunda desteklerinizi rica ediyorum.

  Gökhan g

  (October 4, 2020 - 21:21)

  Merhaba ben terzilik makinacilik ve giyim konusunda tücrebeliyim 14 yillik falan belgem var kadin giyim modelistligi ingilterede yasamak ve calismak istiyorum yaşim 30 beni degerlendirirseniz onure olurum tesekkurler 0553 480 34 76

  Ece

  (September 21, 2020 - 14:53)

  Merhaba, Türkiye’de yaşıyorum.Bir kamu kurumunda görev yapıyorum. İgilizcem A1-A2 seviyesindedir. İngiltere’de hayatı deneyimlemek adına yıllık iznimde kısa süreli (temizlik elemanı, garson, hayvan bakıcısı, vb.)ve kalacak yer ayarlanırsa part time olarak gönüllü çalışmak istiyorum. Ulaşmak isterseniz beynessemavelarz@gmail.com Saygılarımla Ece

  Onur t.

  (August 24, 2020 - 18:14)

  22 yaşında. 1.85 boy 85 kiloyum Türkiye’de psikoloji mezunuyum . Hayallerim olan İngiltere’de çalışmak istiyorum. . Yaklaşık 10 sene hotellerde farklı pozisyonlarda çalıştım. Amerikan kültür b1 sartifikam var.
  05549093853

  Selçuk Çerkez

  (August 13, 2020 - 13:20)

  Torna tesviye cnc meslek lisesi mezunuyum
  Freze torna rovalver dik torna eğitimlerimi aldım
  Bu alanda iş imkanı var ise talibim

  umut kösüre

  (August 12, 2020 - 08:06)

  merhabalar,

  İstanbul’da yaşıyorum 29 yaşındayım grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum fakat ben restaurant ve otomotiv sektörlerinde çalıştım bundan sonra ki yaşamımı yurt dışında devam ettirmek istiyorum. orta seviye ingilizcem vardır kursa devam ediyorum çok sıkı bir şekilde her iki sektör içinde güçlü tecrübelerim vardır. mutfakta çalışabilirim otellerde çalışabilirim şoförlük yapabilirim otomotiv sektöründe alman araç grupları yetkili servisinde 5 yıllık tecrübem var hem teknisyen hem yedek parça ve lastik satışı olarak. numaram 05387746067 mail adresim umutksre@windowslive.com

  Hakkı pektaş

  (August 11, 2020 - 14:10)

  Merhaba ben hakkı SU Tesisatçısıyım bunun yanı sıra pvc doğrama, yer döşemeleri, fayans, Alçı işleri, elektrik, duşakabin, hazır mutfak montajı, çelik kapı montajı da yapmaktayım hiç umudum yok benimle iletişime geçceğinizden 2 yıldır iş başvurusu yapıyorum kimse dönüş yapmadı hakkipektas3535@gmail.com adresim saygılarımla.

  ELMAN ÖZGÜR DAĞDEVİREN

  (August 5, 2020 - 12:18)

  18 yıldır hemşire olarak çalışmaktayım.
  acil servis, yoğun bakım, medikal depolama ve satın alma tecrübelerim vardır.

  Mehmet

  (July 14, 2020 - 15:20)

  Ingiltere’ye geldiginizde her turlu is, oturum, ticaret, burokrasi vs konularinda yardimci olunur.

  Ticaret yapmak, meslegine ait is yeri acmak isteyenler icin de yardimci olunur.
  mmetin@live.co.uk

  Esra

  (June 24, 2020 - 11:42)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında çalıştım. Yaklaşık 6 yıldır ingilizce ve matematik özel dersi veriyorum. Bu sene sonuna dogru Londraya gelmeyi düşünüyorum.Kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir işte çalışmak istiyorum.Bu surecte mumkunse Turkiyeden (uzaktan) calisabilirim.Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benle iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 0539 242 51 09

  ali murat canlı

  (June 20, 2020 - 09:04)

  Merhaba
  28 yaşındayım lise makine bakım onarım üniversite makine bölümü bitirdim ingilizce orta seviyede mevcuttur.Şuan aktif olarak cnc torna operaötür olarak çalışıyorum ingiltere kendi alanımda iş arıyorum
  irt:05079686410

  YUSUF

  (June 14, 2020 - 09:09)

  Türkiye de asgari ücretle ev almak çok zor yurt dışında çalışıp Türkiye de ev alma hayalimi gerçekleştirmek istiyorum. 25 yaşındayım. İş konusunda çok yönlüyüm çabuk adapte olup her sorunun üstesinden gelebilme ve mükkemelliyetçi iş anlayışına sahibim. İngiltere yaşıyor ve yanınızda bir çalışana ihtiyaç duyuyorsanız e-posta adresimden bana ulaşabilirsiniz. İYİ GÜNLER…

  ezgi mutlu

  (June 11, 2020 - 05:58)

  ben biyoloji öğretmeniyim eşim ise dış ticaret mezunu ingilizceyi çok iyi anlamasakta konuşabiliyoruz. ikimizde AB vatandaşıyız. çalışma izni ve oturma iznimiz var. Biz sadece buradan giderken güvence olarak belirlenmiş bir iş imkanıyla gitmek istiyoruz. iş seçmek gibi bir gayemiz yok tabiki. yardımcı olursanız sevinirim.
  tel: 0543 325 26 03

  Metin

  (June 7, 2020 - 13:16)

  Merhaba, bu siteye bakarken is arama ilaniniza denk geldim. Bana ingiltere’nin Ipswich kasabasinda Muhasebe ve admin kusunda biraz tecrubesi olan bir bayan elemana ihtitacim var. Baslangicta bookkeeping ve admin konusunda da tardimci olabilir siz veya bildiginiz bir arkadasiniz varsa bemimle kontak kurarlarsa memnun olurum. Baslangicta kalacak yer verilebilir.
  Metin
  MDZ Consulting
  07846253130

  Musa

  (May 30, 2020 - 17:22)

  Fırın ızgara döner hepsini yapabiliyorum lokanta üzerine herşeyden anlarım isteyen ulaşsın 05350700649

  Yücel

  (May 19, 2020 - 08:45)

  Merhaba ben elektrik ustasıyım ilgilenen olursa 0553 371 15 87 numaradan ulaşabilir..

  Ömer

  (May 18, 2020 - 13:56)

  Merhabalar. Nişantaşı Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. İngiltere de çalışmak istiyorum. Saha ofis farketmez. İyi çalışmalar,iletişime geçiniz. +905051390437 ÖMER TUĞRAL

  Mahir

  (May 13, 2020 - 21:28)

  Merhabalar
  Ben 45 yaşındayım ve 30 yıldır tekstil üreticisiyim. Mesleğimi türkiyede yapıyordum ama 4 aydır ingiltere londradayım ingilizcem olmadığı için kendi dalımda iş bulamıyorum. Kesimi çizimi pastal atmayı yapıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak biri varsa lütfen bana bu numaradan ulaşsın 07447350270

  Yasar

  (April 12, 2020 - 20:33)

  Kaportacı yım boyasız göçük plastik tampon tamiricam montajı yapıyorum usta oretici belgem var 05415867821

   Ferhat

   (June 26, 2021 - 08:56)

   Abi nasıl gittin peki söylermisin

  Kadriye

  (March 31, 2020 - 18:40)

  Ben ceva lojistik firmasinda 8 yıl çalıştım sevkiyatlar problem çözmekte iyiyimdir genel muhasebede bilirim çocuklarımla yerleşmek istiyorum iyi bir eğitim almaları için iş arıyorum ama her işi de yapa bilirim

  Esra

  (February 19, 2020 - 18:49)

  Merhabalar,
  Londra (Wales University) İşletme mezunuyum. Türkiye’de kısa süreli dış ticaret , idari ilişkiler ve finans departmanlarında çalıştım. Yaklaşık 6 yıldır ingilizce ve matematik özel dersi veriyorum. 2 ay sonra Londraya gelmeyi düşünüyorum.Kendimi geliştirebileceğim profesyonel bir işte çalışmak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa benle iletişime geçerse çok sevinirim.
  Tel no: 0539 242 51 09

  Mahsun güler

  (February 16, 2020 - 01:33)

  Merhaba 29 yaşındayım İngiltere’de çalışmak istiyorum turizm sektöründe 8 yıldır deneyim kazandim resepsiyonist olarak çalıştım İngilizcem Rusça dillerine hakimim cep numaram 05378715155

  Batuhan Bilir

  (February 13, 2020 - 15:32)

  B1 düzeyinde ingilizcem var. ve geliştirmeye devam ediyorum. Londra’da yaşama hayalim var. Otelde çalışmışlığım var. Adobe Premier, Adobe Photoshop, Camtasia programlarını profesyonel seviyede kullanabiliyorum. 20 yaşındayım. Londra’da iş arıyorum. Her türlü teklife açığım. Teklifler için: 0507 056 0101

  Sezer

  (February 9, 2020 - 00:26)

  27 yaşındayım yurtdışında çalışma hayalim var ne iş olsa yaparım 0538 390 55 36

  avukat cihangir cayrancı

  (February 7, 2020 - 11:07)

  Londrada türk avukat ihtiyacı varmış .bir aday olarak teklif beliyorum.05072172400 avukatcihangir@hotmail.com

  Mehmet usta

  (January 24, 2020 - 13:03)

  Merhaba türk mutfağı Osmanlı mutfağı et yaprak döner tvk döner Karadeniz pidesi italyan pizzası,steakler ,ızgara çeşitleri ,mezeler ve zeytinyağli üzerine ustayım.Yurtdisi deneyimim var iyi derecede İngilizcem var.

  Enes

  (January 8, 2020 - 07:55)

  Merhaba ben profesyonel Alçıpan Kartonpiyer ustasıyım vize problemim yok iyi tekliflere açığım 05372772464

  Cemal

  (January 8, 2020 - 03:50)

  10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0533 191 62 41

  GİZER HÜLYA YÜCEER

  (December 14, 2019 - 10:16)

  MERHABA BENIM ADIM GİZER HÜLYA YILLARCA TURIZME CALISTIM İİYİ DERECEDE İNGİLİZCEM VE RUSÇAM VAR. SEKRETERLIK COCUK BAKICILIGI HALKLA İLİŞKİLER RESEPSİYONIST OLABİLİR BU DALLARDA CALISMAK İSTİYORUM 2 SENEDE ALMANYADA İKAMGAH ETTİM. CALISMAK İSTİYORUM

  Gökhan

  (December 12, 2019 - 23:15)

  Her tür fırın veya lokanta işlerinde takip yönetim konularında becerikliyim işi iyi bi çalışana ihtiyaç duyuyorsanız Whatsap tan yazabilirsiniz tel.05314234203

  Yelda Demiral

  (November 12, 2019 - 10:50)

  Merhaba 2006-2008 yılları arasında İngiltere’de aupair olarak yaşadım. İşletme&Pazarlama mezunuyum.8,5 senedir Kıbrıs’ta bir casino&hotelde public relationship, personel assistant to GM , Foreign Affairs görevlerini yaptım. Çok sevdiğim İngiltere’ye geri dönmek istiyorum. 00905391051777

  Nuray

  (November 9, 2019 - 14:25)

  Lûtfen bana iyi insan olarak iş bulmanızı rica ediyorum bulaşikcilik olur ve cafede olur

  Nuray

  (November 8, 2019 - 12:01)

  Merhaba bana merhametli iyi bir insan olarak iş veren çıksın lûtfen bulaşık işi olur cafeede olur

  Ayşe

  (November 7, 2019 - 18:56)

  Merhba ben ayse ben otelde çalışıyorum ingiltere çalışmak istiyorum ama orda hani otele adını bilmiyorum ve nasıl gite bilirim bana yardım edersenisi çok sevinirim

  Rahmi Karadağ

  (November 2, 2019 - 07:42)

  Photopolimer baskı klişeleri üretimi yapmaktayım.Üretim , renk ayrımı, flexible ambalaj baskı makinalarına uyarlama, oluklu mukavva baskı makinalarına uyarlama konularında ve etiket sektörü için klişe üretimleri konusunda 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimim var.İmalat ve baskı öncesi hazırlık konularında çalışmak için İngilterede iş aramaktayım.

  Erdal çakmak

  (October 8, 2019 - 22:45)

  Kebapciyim güvenilir sağlam olanlar arayabilir 05454778347

  Gökhan erdal

  (October 2, 2019 - 20:02)

  Merhaba profesyonel seramik fayans döşeme ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum ustalık belgem var 0543 258 20 25 pasaportum var ustalığıma çok güveniyorum sizide asla pişman etmem

  murat yıldız

  (September 22, 2019 - 20:24)

  Merhaba türkiyede geride bırakacak bişeyim yok yurt dışında iş arıyorum oraya yerleşebilirim
  iletişim murt8222@gmail.com

  Suat

  (September 6, 2019 - 14:16)

  Merhaba. 30 yasindayim.mermer ustasiyim.

  Mesut

  (August 30, 2019 - 23:43)

  Selamlar Türkiye’de sayılı balık lokantaları dan birinde çalışıyorum ve İngiltere’de çalışmak istiyorum 30 yaşındayım dünya mutfağı mezeler ağırlıklı uzmanim milli eğitim ustalık ve hijjen belgem var mantıklı tekliflere açığım numaram 05345411637

  Hasan

  (August 28, 2019 - 20:22)

  22 senedir şöförüm 43 yasındayım E ehliyetim var ingilterede çalışmak isterim iletişim için 05073801410

  Ünal üci

  (June 3, 2019 - 13:10)

  Matbaa makinası operatörüyüm etiket baskı ustasıyım ve 7 yıllık deneyimim var
  Forktlift kullanabiliyorum
  Ve ayrıca KAMYON,OTOBÜS, KAMYONET, MİNÜMÜS ve benze ri araçları kullanıyorum SRC yük ve yolcu taşımacılığı belgelerim ve şöför kartım mevcuttur

  Doğukan

  (May 27, 2019 - 12:41)

  Merhaba,
  4 Yıldır özel bir şirkette Operasyon Sorumlusu olarak görev yaptım. Ön muhasebe, satış, tahsilat, ofis programları kullanımı, Logo Tiger Plus bilgim vardır. Ayrıca Lojistik alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Şu an Londrada Ankara Anlaşması vasıtasıyla bulunuyorum. Kontratlı bir iş arıyorum. Lojistik Bölümü ve İşletme bölümü olmak üzere 2 üniversiteden mezunum. İngilizce B1 seviyesindeyim.
  +44 7728 251177

  Kadir ozdemir

  (May 17, 2019 - 22:18)

  15 yıldır berberim yaş 30 kocaelide yaşıyorum ve belgelerim mevcut. iş arıyorum…05428247458

  Hüseyin Muslu

  (May 11, 2019 - 08:49)

  Herkese merhaba Bütün Herkesin Yorumlarını Hemen Hemen Okudum Hakkınız’da Hayırlısı Olsun.
  Ben Hüseyin Muslu 28 Yaşın’dayım Rize / Çayeliliyim İstanbul’da Yaşıyorum Kendi Büfemiz Vardı Orayı İşletiyorduk Ama Malesef İflas Etti Babam. Garson Olarak Çalıştım Bir Cafe’de Müşteri İlişkisi Çok İyi Olduğu İçin Etrafım’da Çok Sevilen Biriyimdir. Şimdi Bir Elektrik Firmasın’da Çalışıyorum Satış Temsilciliği. İngiltere Gelmek İstiyorum evet Orda İş Bulup Yaşamımı Orda devam Ettirmek İstiyorum İnşALLAH Garson , Temizlik , Artık Nasıl Bir İş Teklifi Gelirse Alırsak. Tabiki İngiltere’ye Gidip Orda Çalışıp Karşımız’daki insan’da Bizim gibi Temiz Düşünüp Kalbi Temizse İşini Kendi İşimiz Gibi Üstlenip Elimden Geleni Yaparım. Yeterki Dürüst Olalım Yalan Dolan Olmasın Teşekkür Ederim 🙏
  TEL: 0535 012 25 23

  MEHMET NURİ UNAL

  (May 4, 2019 - 08:29)

  53 yaş src 1 src 3 uluslar arası draving lisans var surücü otomobil kamyon otobüs farketmez kayıtlı eski münübüsçü emekli usta ingilterede sürücü işler olursa email nuri-1320@hotmail,com

  Aycan

  (April 22, 2019 - 18:41)

  Merhaba Aycan MAVİSU seramik,fayans ,porselen ustasıyım AB vatandaşıyım İngiltere veya diğer Avrupa ülkelerinde çalışmak istiyorum 1 arkadaşım daha var 05462794776

  Ahmet altundağ

  (April 22, 2019 - 10:51)

  Merhaba ben seramik fayans karo ustasıyım yurt dışında çok çalıştım sizinlede çalışmak isterim tlf 0535 307 70 44

  Hamit Çakır

  (April 18, 2019 - 09:06)

  Merhaba Ağır Sanayi Demir Çelik sektöründe 11 yıllık bükme. doğrultma ,kaynak ustalığı, ilkyardim,yer tavan vinç operatörlüğü v.b iş tecrübeleri olan ve mesleki yeterlilik sertifikalari olan eşim AB vatandaşı herhangi bir oturum çalışma problemi olmayan vardiya amiri deneyimli ustayim AB ülkesinde iş arıyorum 05365153634 E sınıfı ehliyet sahibiyim .ilgilen işverenler irtibata geçerse ayrıntılı cv yollarim bir çok önemli maden güneş enerjisi v.b projelerde görev aldım

  Hamit Çakır

  (April 18, 2019 - 09:02)

  Merhaba ağır sanayi Demir Çelik sektöründe 11 yıllık bükme doğrultma kaynak ilkyarim yer tavan vinç operatörlüğü v.b iş tecrübeleri olan ve mesleki yeterlilik serrifikalari olan eşim AB vatandaşı herhangi bir oturum çalışma problemi olmayan vardiya amiri deneyimli ustayim AB ülkesinde iş arıyorum 05365153634

  MURAT

  (April 6, 2019 - 13:38)

  Merhaba ben boya ustasıyım inşaat işlerinde ingiltere de iş arıyorum.

  Ramazan çiçek

  (March 30, 2019 - 19:23)

  İsmim Ramazan çiçek 36 yaşındayım lahmacun pide piza ustasıyım 17 yıldır bu işi yapıyorum

  MEHMET NURİ UNAL

  (March 5, 2019 - 08:55)

  Src 1 ve 3 şoför ingilterede iş olurmu yaş 53

  çağdaş

  (March 4, 2019 - 20:23)

  Baklava ve su böreği ustasıyım inğilterede iş arıyorum.Mesleğimle ilğili video ve ürünlerimin resimleri vardır. 0543 848 72 81

  Abubekir

  (March 1, 2019 - 09:11)

  T30 yillik terziyim ingilterede calismak istiyorum

  bahar

  (February 21, 2019 - 09:20)

  Merhaba ben 12 senedir muhasebe ofisinde ve danışmanlık hizmeti verdim serbest muhasebeci mali müşavirim kariyerimi londra da devam ettirmek istiyorum ACCA programına katıldım ve londra da bir muhasebe ofislerinde çalışmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz. kolay gelsin.

  orhan

  (February 3, 2019 - 18:43)

  erkek berberiyim yeşil pasaportum var ingilterede berberlik yapmak istiyorum

  Selman

  (January 23, 2019 - 21:32)

  İstanbul’da yetişme 10 yıllık bayan kuaförüyüm İngiltere de iş bakıyorum

  Maria

  (January 22, 2019 - 20:20)

  Hi. Im looking a job in turkis resteurant cliner or kitchen porter in Central London. Thanks.

  Yucel

  (January 17, 2019 - 20:56)

  10 yıllık Talaşlı imalatta çalışmaktayım. Cnc torna ve otomat programlaması yapıyorum. Fabrikada çalışmak istiyorum. Allah iş bekleyen herkesin yardımcısı olsun

  İbrahim

  (January 6, 2019 - 17:19)

  Merhaba ben İbrahim seramik işi yapıyorum 05346391232

  sude

  (January 3, 2019 - 14:09)

  Ankara anlasmasiyla ing.ye gelmek isteyen arkadaslar yazarsaniz size elimden geldigince yardimci olmaya calisirim sude642@mynet.com

  YAVUZ

  (December 9, 2018 - 20:24)

  15 Yıllık İngilizce öğretmeniyim, Milli Eğitim Bakanlığı için ve özel yayın evleri için ilkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce ders kitapları yazdım. Ayrıca çocukluğumdan beri restoranlarda çalıştım. Pide, lahmacun, döner, kebap, çorba vs. hazırlama işinde tecrübeliyim. İngiltere’de iş bulursam oraya yerleşmek istiyorum.
  yk31mm@gmail.com

  MITKO DIMOV MITKOV

  (November 26, 2018 - 07:34)

  MERHABA KİMYA MÜHENDİSİYİM 10 YIL İŞ TECRÜBEM MEVCUTTUR ÜRETİM MÜDÜRÜ OLARAK BULGARİSTAN VE TÜRK VATANDAŞIYIM İNGİLTEREDE 2 YIL ÇALIŞTIM SÜRESİZ OTURUM VE ÇALIŞMA İZNİM VARDIR FABRİKADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM mitko_dimovmitkov@icloud.com

  Alper

  (November 13, 2018 - 13:01)

  Merhaba yurt dışında birikim yapmak istiyorum eckavatör be Beko loder tamircisiyim aynı zamanda oparatörlük ye yapıyorum 8 yıl Hidromek yetkili servisinde ustalık yaptım yurt dışındaki maaşı yüksek Her işte çalışabilirim yabancı dilim çok az ama öğrene bilirim 23 yaşında yım yetkili arkadaşların ilgilenmesini istiyorum teşekkür ediyoru. Numaram 0530 425 53 94

  Muhammet

  (November 11, 2018 - 08:58)

  Merhaba Ben 15 yıllık tecrübeli havalandırma ustasıyım yurtdışı tecrübem var ingilterede çalışmak istiyorum.
  İrtibat 0534 305 98 47

  Ali musa

  (November 4, 2018 - 06:16)

  Merhaba ben Makine ön lisans mezunuyum istanbul da Otis asansörde 5 yildir uzman teknisyen olarak calismaktayim yurt dışında çalişmak istiyorum ilgilenen olursa bu numaradan bana ulasabilir 0507 980 50 04

  TUNA

  (October 28, 2018 - 18:45)

  Merhaba, ben Tuna ALNIAK,37 yaşındayım, temizlik görevlisiyim, ingilizcem var, ingiltere veya başka ülkede çalışmak istiyorum. Tel: 0 537 415 58 96(Whatsapp)

  TUNA

  (October 28, 2018 - 18:43)

  Merhaba ben Tuna ALNIAK. 37 yaşındayım.İngilizcem var.İstanbulda oturuyorum.Temizlik görevlisiyim.İngiltere veya başka ülkede çalışmak istiyorum. TEL: 0 (537) 415 58 96 (Whatsapp)

  Orhan

  (September 20, 2018 - 08:11)

  Iyi gunler Ben Orhan uzun 25 senedir ingilterede oturmaktayim is kurmak isteyen is kurup Ankara antlasmasindan oturum almak isteyen kisilere yardimci olunur sky081@hotmail.co.uk 00447466150224

  kemal

  (July 25, 2018 - 16:48)

  ingiltere de lokum işi yapmak istiyenler bana ulaşsın

  Cuma

  (July 12, 2018 - 16:19)

  Kebab’da calisacak eleman araniyor.

  Ingiltere,Portsmouth (Gosport) bolgesinde is arayanlar lutfen detayli bilgi icin Cuma beyi arayin 07891697858.

  mesut

  (July 9, 2018 - 22:57)

  slm adim mesut 12 senelik deniz balık ve meze ustasiyireferanslarim cok iyi istanbul floryadayim ingilterede çalışmak istiyorum kalıcak yer ve vizede yardimci olunursa gelirim yasim 29 memleketim ordu… numaram 0534 541 16 37

  ÇİĞDEM İSPİR

  (April 27, 2018 - 10:56)

  MERHABA BEN GERİATRİ ÖN LİSANS MEZUNUYUM ALANIMA YÖNELİK İŞ İSTİYORUM İLK YATDIM EGİTİCİ EGİTMENLİKM DİPLOMAM VAR

  Mahmut

  (December 10, 2017 - 20:47)

  İngiltere’de oturumum bulunuyor. İngilizcenin yanı sıra İspanyolca ve portekizce konuşabiliyorum. 10 yıldır profesyonel turist rehberi olarak çalışıyorum. ingiltere’de turizmle ilgili bir firmada ya da ciddi bir firmada satış danışmanı olarak çalışabilirim. İstediğim ücret 2500 pound net

  Metin özyurt

  (December 4, 2017 - 19:48)

  Bağlı bulunduğumuz şirketin isviçre ve fransa’da bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere
  Sıhhi tesisat ustaları , inşaat elektrik ustaları , fayans ve şap ustaları , kaynak ustaları (gazaltı , elektrik ve asetilen kaynakları) boya ve alçı ustaları , alçıpan ustaları , pvc montaj ustaları ve dış cephe kaplama işinde tecrübeli iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
  Müracaat için
  Metin ÖZYURT
  e-mail : cnsept_switzerland@hotmail.com
  Whatsapp: 00336.20.93.22.13

  serhat

  (November 29, 2017 - 14:23)

  merhaba ben 3 yıldır otomobil sektörü FIAT da çalışıyorum ingiltere de çalışmak isityorum saygılar.

  SELVER

  (November 19, 2017 - 22:45)

  MUTFAKTA IS ARIYORUM RESTORANTA TECRUBEM VAR BULASIKCI GIBI DE OLUR COFE SHOPTA VE YA RESTORANDA 07774537746

  SELO

  (November 19, 2017 - 21:45)

  ISARUORUM FIRIN USTASIIM SUPERMARKETLERDE TERCUBELIIM NSIL EKMEK ISTERSENIZ YPARIM TELFON NUMARAM 07827078470

  Gökalp

  (October 31, 2017 - 08:15)

  Merhaba
  Ben daha önceden Londraya 6 aylık dil eğitimi için gitmiştim.Şimdi yeniden hem ingilizcemi geliştirmek ve bi yandanda çalışmak için gitmeyi düşünüyorum uzun dönem.Yaş 25 Çalışma iznim yok Orta seviye ingilizcem var.Kendime uygun bir iş bulabilirsem çalışmak isterim.Bi yandanda Ankara Antlaşması yapmayı deniyeceğim.Şimdiden Teşekkürler

  Mustafa Kemal ERTÜRK

  (October 28, 2017 - 13:53)

  Merhaba ben MUSTAFA Kemal ERTÜRK ben 15 yıllık bir aşcıyım yaprak döner ustasıyım ve her türlü yelek,sulu yemek yani mutfakta olabilecek her yemeği yapabilirim yurtdışında gecerli aşcılık sertifikam var İngiltere de calışmak istiyorum. No:5335537344

  Harika Namver

  (October 1, 2017 - 19:28)

  Merhabalar ingilterede cafe tarzı bir yer açmak istiyoruz.eşimle beraber.Su an Antalyada yaşıyoruz. Yatırımı Turkiyeye değil İngiltereye yapmak istiyoruz.buraya göre çok maliyetli mi olur?Ankara vizesi almak konusunda zorluk çıkarıyorlar mı?

  Coskun

  (September 28, 2017 - 09:02)

  Merhaba.
  27 yaşında , bekar , Web & Grafik tasarım uzmanıyım. İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. İngiltere’de bir tasarım ajansında Grafik Tasarım pozisyonunda iş bulabileceğim platformlar mevcut mudur?
  Gsm:+90 506 477 06 68
  Mail: coskunnozden@gmail.com
  Portfolio: https://www.behance.net/coskunozdenn
  Web Page: http://www.coskunozden.com.tr

  Teşekkürler.

  Semiha

  (September 12, 2017 - 11:34)

  Merhaba ben tekstil muhendisiyim bolumu 1. lik ile bitirdim 3 yilda bitirdim ingilizcrm de iyi fakat is bulamiyotum tyrkiye de yurt disinda calismak istiyorum ne yapacagimi bilmiyorum. Bilgi alabilir miyim

   Inan

   (October 1, 2017 - 22:18)

   Merhaba

   Oncelikle vize sorununu cozmelisiniz. Sonrasinda ise is ilanlari arasinda arastirma yapip basvuru yaparak sansinizi deneyebilirsiniz.

  Salih hamizoglu

  (August 27, 2017 - 11:21)

  İyi günler 24 yıllık oto elektrik ve elektronik ustasıyim yurtdışında dubaide çalıştım bransim alman arabalari.yasim 35 bekarim.ingilterede kendi işimi kurmak mumkunmu

   Inan

   (September 5, 2017 - 09:55)

   Evet mumkun. Ankara anlasmasi vizesi ile yapabilirsiniz. Biraz arastirip elinizi cabuk tutun derim.

  Burcin

  (August 21, 2017 - 08:40)

  Merhaba,
  Öncelikle siteniz çok faydalı olmuş hele bu iş ilanlarını görünce çok sevindim. Benim merak ettiğim konu hem Türkçe hem de ingilizce eleman arayan ilanlara başvuru yaptığımızda Türkiye den bizi almak için sponsor olurlar mı acaba? Yani Türkiye den başvuru yaptığımızda sizce şansımız ne olur😊 Biraz spesifik bi soru oldu ama sizin tecrübeli olduğunuzu düşünerek soruyorum.

   Inan

   (September 5, 2017 - 10:01)

   Merhaba

   Nadiren de olsa sponsor olacak firma bulabilirsiniz. O Yuzden basvuru yapmaya deger. Bir yandan da piyasayi olcup hakikaten CV’nizin Ingiltere’de is yapip yapamayacagini gormus olacaksiniz. Baktiniz sponsor olmuyorlar ama ilgilenen veya size gore sizin CV’nize uygun is ilani cok, o zaman alternatif vizelere bakip kendiniz vize almaya calisabilirsiniz. Neticede vizeyi alinca is bulma sansinizin yuksek olduguna kanaat getirmis olacaksiniz.

  Remzi

  (August 18, 2017 - 18:12)

  Merhaba ben antalyada 5* otelde calisiyorum yurt disinda is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim yaşim 20dir 0533 023 98 70

  Mehmet

  (August 18, 2017 - 00:21)

  Merhaba ben mehmet 7 yıldır muğla merkezde restorant sorumlusu döner ustası yardimcisi firınci usta yardimcisi olark likanta bölümünde yapamiycagim is yoktur05343667260

  Aydin

  (August 10, 2017 - 19:54)

  Merhaba ben seramik ustasıyım yurtdışı tecrübem var daha önce afrika rusya cezayir kıbrıs çalıştım

  enes

  (July 31, 2017 - 07:00)

  Ankara Antlaşması ile ingilterede iş kurmayı planlıyoruz.
  dükkan Ortaklık veya karlı iş yerini devreden var ise(istanbul”da ev ve araba takası ile) mail olarak iletişim bilgilerinizi yazın lütfen.
  enes.sener@gmail.com

  Ayhan

  (July 30, 2017 - 09:45)

  Merhaba.Ben makina otomasyonu konusunda deneyimli biriyim.
  İngilterede iş bulma veya yapma şansım varmı.
  Teşekkürler

   Inan

   (September 5, 2017 - 10:02)

   Tabi ki var. Neden olmasin?

  Tarik

  (July 26, 2017 - 15:06)

  Merhaba ben antalya kemer den tarık 5yildizli otellerde mutfak bölümünde pizza pide lahmacun vb işleri yapıyorum İngiltere yada Britanya ülkelerin birinde mesleği mi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim No 0534 956 98 21

  Fatma

  (July 14, 2017 - 11:21)

  Mrb ben fatma londra civarinda bayan hasta bakiciligi is ariyorum tecrubeliyim referansli .ve terzicilik drneyimli profesonel overlogcuyum.tlf 07481998264

  Behchet

  (July 6, 2017 - 05:42)

  Merkez Londra’da , Monument station civarinda mutfaga eleman araniyor. Gunduz išidir. Dolgun ucret verilir. Ilgilenecek olan arkadaslar bana bu numaradan 07342678771 , whatsapp , viber veya normal yoldan ulasabilirler. Ilginiz ichin tessekurler.

  kinem

  (July 4, 2017 - 21:48)

  merhaba
  ben insaat muhendisiyim londrada is ariyorum yardimci olmak isteyenler 7448825776 nolu numaradan bana ulasabilirler tesekkurler

  saziye

  (July 4, 2017 - 14:09)

  ingilizce bilen tercuman ariyorum

  imren

  (July 4, 2017 - 13:16)

  istanbulda yaşıyorum bulgaristan ve türkiye vatandaşlığım var vize sorunum yok ben ve annem ilgiltereye çalışmaya gitmek istiyoruz acil bi şekilde ilgilenenler 00905530838477 ten ulasabilirmi?

  halit

  (July 4, 2017 - 02:44)

  merhabalar
  hemşireyim 3 yıllık tercübem var iş arıyorum.
  05338759979

  selo

  (June 20, 2017 - 01:30)

  kiralik oda bakiorus ben bide esim telefon 07827078470

  berna

  (June 15, 2017 - 21:27)

  Merhaba
  Modelistlik ve corel draw design olarak hem matbaa hem tekstil tecrübem mevcut. daha önce londrada modelhane eğitmeni ve modelist olarak çalıştım. Pasaportum ve mesleki ingilizcem mevcut. Tekstil matbaası
  Care label, Hang tag, Label, Barcode Sticker alanlarında da tecrübeliyim, Ayrıca örme ve dokuma (ceket manto kaban hariç) alt üst grup modelistiyim.
  Tekrardan mümkün olur ise ingiltereye dönmek istiyorum. Cevap olarak numaranızı bırakırsanız dönüş yapabilirim.

  Behcet

  (June 2, 2017 - 19:51)

  Merkez Londra’da Takeaway shop’un mutfagina tecrubeli(domates dogramasini bilen) eleman araniyor,
  8 £ saat ucreti.
  Ilgilenecek olan arkadaslarin calisma izni olmali ve bana bu numaradan 07342678771 , whatsapp , viber veya normal yoldan ulasabilirler.

  selo

  (May 27, 2017 - 09:09)

  merxaba is ariorum firinci ve ara elemani gibi bilasikci telefon 07827078470

  Bilge

  (May 22, 2017 - 14:55)

  Hı Hil want to work out from Turkey lm lm massage therapist l l for you interesting l can send my cv dearly

  yusuf işkar

  (May 14, 2017 - 10:49)

  merhaba isim yusuf türkiye’de inşaatta amele olarak çalışıyorum.Konya Selçuk uluslararası ilişkiler bölümü mezunuyum.İngilizcem ileri düzeydedir ve ispanyolca,lehçe baslangıç düzeyi mevcuttur.Yurtdışında bi işte kendimi geliştirmek ve hayatımı devam ettirmek istiyorum ilgilenenler veya yardımcı olabilecekler lütfen e-mail göndermenizi rica ediyorum.
  Email: yusuf_ishkar@hotmail.com

  Ahmet

  (May 2, 2017 - 17:51)

  Merhabalar ben mimar ahmet
  Taşaronluklar yaptığımızı, yurt içi ve dışında iş yapabiliriz.Bu konuda talep olunca bize de bilgi verirseniz sevinirim.ahmetkizkaban@hotmail.com
  Watsap:5336945408
  Saygılar

  Behcet

  (April 29, 2017 - 13:17)

  Merkez Londrada , Monument/Bank civarinda mutfakta calisacak 18-35 yaslarinda bay eleman araniyor.
  Is saatleri 7:30-17:00. Ilgilenenler bana bu numaraya 07342678771 mesaj atabilirler.

  Mehmet Kırlangıç

  (April 19, 2017 - 09:55)

  Merhabalar Ben Mehmet Grafik Tasarımcıyım. Londra’ da ankara anlaşması yapacağım bunun için Londra’ da bir iş bulmam gerekiyor. Bunun için bana yardımcı olabilirseniz. Bana ulaşır mısınız.İletişim bilgilerim web sitemde yazmaktadır.
  http://www.mehmetkirlangic.com

  ersin ali

  (April 17, 2017 - 11:18)

  ersin ali 30 yasindayim bulgaristaliyim 9 sene londrada yasiyorum sofor isi ariyorum ingilis ehlietim var tel.07462636616.

  Ilyas

  (April 13, 2017 - 23:36)

  Slm Londra’ya 30 dk uzaklikta tecrubeli berber araniyor.
  Tel: 07427671279

  Guven serce

  (March 31, 2017 - 14:33)

  Merhaba ben Liverpool da hızla büyümekte olan İstanbul bbq and bistro nun sahibiyim ve bizim ile çalışacak arkadaşlara ihtiyacımız var vize sorunu olmayanların benim ile görüşmerini rica ediyorum teşekkürler. 00447715922030

  Behcet

  (March 9, 2017 - 17:06)

  Merkez Londrada takeaway shopun mutfagina eleman araniyor. Ilgilenenler bana bu numaralardan ulasabilir.
  02072838313
  07342678771
  Behcet

  sahin

  (March 3, 2017 - 12:34)

  merhaba elektirik elektronik muhendisiyim su an visitor vize le ingilteredeyim nisanlim yeteri adar para kazanamadigi icin henuz evlenemedik ingilterede ne yapabilirim bu konuda bana advice verebilirseniz sevinirim. HPLC ve Mass spectrometry konusunda tecrubem var. mail atabilirseniz sevinirim. machabeyihotmail.com

  Bekir

  (February 9, 2017 - 10:53)

  Merhabalar ismim Bekir 28 yasindayim shu an ingilteredeyiz eshimle ishsiz kaldik ish ve kira ariyoruz ben pizza doner ustasiyim tel: +447455433103

  oktay

  (January 22, 2017 - 21:44)

  Merhaba 11 yıldır profesyonel masaj terapistiyim diksiyonum düzgün iletişimim kuvvetlidir,ingilizce ve almanca bilmekteyim..ingilterede çalışmak istiyorum..Tüm belgerlere sahibim.kazanmayı ve kazandırmayı kendime prensip edinmiş birisiyim.İsteyene CV ve belgerimi gönderebilirim.

  Yunus

  (January 17, 2017 - 20:24)

  Yorumunuz onay bekliyor.
  İnşaat mühendisiyim iyi derecede ingilizcem var.ingilterede çalışmak istiyorum yaş 26
  0543 742 24 25

  Mehmet yakut

  (January 14, 2017 - 22:24)

  Merhaba; inşaat mühendisiyim firma olarak inşaat alanında taahhüt alt yapı üst yapı sanayi yapıları Vs birçok iş yaptım ingilterede ihtiyaç varsa iletişime geçin lütfen 0507 515 7604

  fatih göğer

  (January 5, 2017 - 15:30)

  Adım fatih boyacıyım tadilat duvar örme kısaca işşaat işi olsun her iş yaparım +905322365344

  Kadir

  (December 15, 2016 - 11:08)

  Merhaba Ankara anlaşmasına baş vurmak istiyorum. Ankara’da Otomotiv sektöründe Rot Balans ve oto lastik teknisyeni olarak calismaktayim yetkili servis tecrübem var ailemle birlikkte londraya yerleşmek istiyorum mümkün olursa burada kendi işimi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar

  Emil ODUNCU

  (December 6, 2016 - 08:33)

  Bilişim – Bilgisayar (PC-Desktop,Notebook)
  Sıfır- İkinci el Toptan ve Perakende Satış..
  Yazılım, Donanım; Montaj-Onarım-Bakım..
  Network Kablolama- Ağ Yönetimi,
  Cctv Kamera sistemleri (Montaj-Onarım-Bakım),
  Elektrik-Elektronik (Tamir-Onarım-Bakım) alanlarında;
  Kendi İşletmemde 15 yıllık tecrübe ve iyi derecede Arapça dil bilgisi (Konuşma-anlama) ile işverenime katkı sağlayabileceğime inanıyorum..
  emiloduncu@gmail.com

  Xaqani Şahmarov ( Khagani Shahmarov)

  (November 30, 2016 - 17:32)

  Selam! İngilterede yaşamak istiyorum. Mesleğim doktor.
  Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

   Inan

   (December 1, 2016 - 11:49)

   Merhaba,

   Danismak istediginiz ozel bir sey varsa admin@golondra.com uzerinden email ile ulasabilirsiniz. Alternatif olarak bu sitede yazilan pek cok bilgi isinize yarayacaktir

  Halil irk

  (November 29, 2016 - 10:32)

  Selam ben izmirliyim alçı boya iç cephe dış cephe dekarosyon ustasiyim manchester da is arıyorum ingiliz cem gayet iyi eşim ıngiliz orada yaşıyor teşekkürler 05378799584

  adem

  (November 13, 2016 - 13:44)

  merhaba
  t.c isvec norvec vatandasiyim
  sef asciyim
  konferans alakart agirlikli
  esimden ayrildim heryerde calisabilirim…goteborg-sweden de yasiyorum….facebook adresim: Rasim Adem

  Ferhat

  (November 12, 2016 - 20:20)

  Mrb ben bodrum dan ferhat asıl mesleğim kaynakcilik ama turizminde calisçalışıyorum.garsonum yemek çeşitlerini yapmayı biliyorum ve ayriyeten ehliyetim var hem motorsiklet hem araba ingiltere de çocuk bakıcılığı istiyorum.ingilizcem de var bu konuda hiç zorlanacağını düşünmüyorum.cunku daha önce yyaptım.05315168028 bu numaradan ulaşabilirsiniz

  emir

  (November 8, 2016 - 00:27)

  Merhaba üniversite mezunuyum daha sora 4 sene ıstanbulda kendı ısletmemı calıstırdım kalıcak yerım var hackney cıvarında barmen olarak ıs arıyorum tesekkurler

  Fatih

  (November 2, 2016 - 17:59)

  23 yaşındayım Deniz ve Liman işletmeciliği mezunuyum pasaport ve vizem aktif halde fakat çalışma vizem yok sadece öğrenci vizem var iş arıyorum saygılar +00905358480342 whatsapptan ulaşabilirsiniz.

  yıldırım

  (October 18, 2016 - 20:53)

  15 yıldan fazla turizmde all inclusive ve alacarte sisteminde F/B servis departmanı tecrübem var..
  iş arıyorum..

  A Baran

  (October 16, 2016 - 20:56)

  Londrada ki insaat firmamizda, santiyede calisacak insaat muhendislerine ihtiyac vardir, ilgilenenler olursa lutfen cv lerini mail atsinlar.

  Fikret

  (October 13, 2016 - 22:59)

  Selam,inşaat mühendisiyim,yaklaşık 3 yıldır şantiye şefliği yapıyorum.Uzun süreli olarak İngiltere’de yaşamaya başlayacağım.Oxford,Londra veya Readingte bir inşaat firması arıyorum.

  Yağmur

  (October 13, 2016 - 11:05)

  Merhaba Türk restoranlarında garson ve diğer işlerde çalışmak istiyorum.Yöresel yemekler de yapabilirim.İngilterede iş arıyorum.

  Halide

  (October 13, 2016 - 08:01)

  Merhaba ankara anlaşmasına başvurmak istiyorum ana okul öğretmeniyim bana nasıl bir iş önerebilirsiniz anaokul öğretmeni olarak londra da çalışma imkanım nedir.? orada calışıp nasıl yaşayabilirim burada herkes sakın gitmeyin çok kötü deniliyor hayat şartları nasıl yardımcı olurmusunuz. Cok teşekkür ederim .

   Inan

   (October 15, 2016 - 10:16)

   Merhaba

   Hayat sartlari nasil baktiginiza gore degisir. Ayrica nasil bir is yapip ne kadar cabuk adapte olacaginiza da bakar. Genel olarak biraz kotulesme var suan. Pound dustu ve bu nedenle bazi urunlere zam geldi. Onun disinda yine de dunyanin en cok goc alan en cok ziyaret edilen ulkeleri arasinda Ingiltere. O nedenle sakin gitmeyin cok kotu diyenlerle oturup bir tekrar konusun. Neden cok kotu, irdelesinler. Anaokul ogretmeni olarak ankara anlasmasi ile nasil bir is yapabiliriniz biraz yaraticilik gerektirecek gibi… Dusunmeniz gereken sey, anaokullarina nasil bir servis saglayabilirsiniz ki calisabilecek bir is kurabilesiniz?

  cuneyt

  (October 1, 2016 - 19:31)

  selam restaurant da calisicak sef ariyorum kebablardan anlayan meze yapmayi bilen kalicak yer verilir dolgun maas iltibat cuneyt 07794422007 ingiltere

  Mert Sayman

  (September 26, 2016 - 12:46)

  Hem Londra Hem İzmir bağlantılıyım. Sızce ne ıs yapabılırım. Danısmanlık şirketı kursam eğitim konaklama vb gibi işler ?
  Ne öneririsiniz ?
  msignman@yahoo.com

  Hazim

  (September 24, 2016 - 03:24)

  Selamlar. Ismim Hazim 19 yasindayim Bulgaristanliyim. Ingilterede is ariyorum, bana facebook”tan ulasabilirsiniz https://www.facebook.com/hazim.sakin

  Kenan Kasim

  (September 22, 2016 - 18:15)

  Selam!

  Restoran veya pizza isi ariyorum Londrada.Tecrubem var Ingizlizce ve Fransicam var..

  ADNAN CENKTAŞ

  (September 20, 2016 - 19:09)

  MERHABALAR . OTEL SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM . 29 YAŞINDAYIM . BULGARİSTAN DOĞUMLU AVRUPA VATANDAŞIYIM.
  BİR ÇOK İŞ ALANINDA TECRÜBEM VAR
  SEYAHAT VE PASAPORT ENGELİM YOK.
  05424649408 TEL NUMARAM .
  İŞ ARIYORUM . SAYGILARIMLA.

  vefa

  (September 15, 2016 - 21:30)

  Merhaba ben vefa
  Otobüs şöför’uyum
  iş tecrübem 16 yıl.
  Bu tecrübemi 7 yılı
  Şehirler arası firmalarında ve geri kalan yıllarda ise şehir içi ulaşım otobus’lerinde tecrübe edindim.iyi çalışmar.

  Bedir

  (September 7, 2016 - 19:35)

  Merhaba istanbul da oto servisde teknisyenim alman ve japon araclar üzerine tecrübem var yurtdışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  soner

  (September 5, 2016 - 12:45)

  merhaba ıyı gunler kolay gelsn bn ankarada insaat dekorasyon islerı ile ugrasıyorum bu işi ingiltere de yapmak istiyorum acaba sartlar nelerdr calişma imkanım var mı
  benı bilgilendirirseniz sevinirm tesekkür ederm iyi günler diliyorm

  SENUR

  (September 5, 2016 - 00:45)

  SENUR – 25 YILLIK TERZIYIM,SEMPLE DIKISCILIK YAPTIM USTA DIKISCIYIM DERI VE TEKSTIL URUNLERINLE CALISTIM,BULGARISTAN VATANDASIYIM,LONDRA DA 4 SEMPLE DIKIS VE TAMIR ISLERI YAPTIM( LISALTMA DARALTMA INDUSTRIAL MAKINE,OVERLOG,EV MAKINESI ZIG ZAG GIBI MAKINELERLE DE TECRUBEM VAR ..

  hayrie

  (August 26, 2016 - 12:57)

  mrb isim hayrie bulgaristandanim bayan kuaforuyum iki kuafor belgem var cocuk bakiciligi da yapa bilirim cocuk bakmakta iyimdir tertipli ve temizligi severim bundan shupe olmasin calisacak ise cok ihtiyacim var lutfen bana bu numaradan ulasin 00359896933596

  gulsen

  (August 24, 2016 - 18:29)

  Merhaba,
  Türkiyede yaşıyorum,bayanım, bekarım, 13 yıllık grafik tasarımcısıyım. Üniversite mezunuyum ve mba yüksek lisansım var. intermediate düzeyinde inglizcem var. Londrada yaşamayı ve çalışmayı istiyorum. Londrada Grafikerlik alanında çalışacağım iş arıyorum. concact:yugoslawe@gmail.com

  gulsen

  (August 24, 2016 - 18:06)

  Merhaba,
  Türkiyede yaşıyorum,bayanım, bekarım, 13 yıllık grafik tasarımcısıyım. Üniversite mezunuym ve mba yüksek lisansım var. intermediate düzeyinde inglizcem var. Londrada yaşamayı ve çalışmayı istiyorum. Londrada Grafik tasarım alanında çalışacağım iş arıyorum. Yapabileceğim başka mesleklerde olabilir, tezgahtarlık, garsonluk, işçilik vs. gibi.

  Özay bercin

  (August 24, 2016 - 14:07)

  Merhaba profosyenel bayan kuaförüm tecrübe 17 tüm belgelerim var ankarada yetiştim adli sicilim temiz şuan turizimde çalışıyorum ru_sacha@hotmail.com 05333345497

  Özay bercin

  (August 24, 2016 - 10:50)

  Merhaba 17 yıl tecrübe bayan bakuaförüyüm pasaport var tüm kuaför belgelelerim mevcut ankarada yetiştim bekarım kötü alışkanlık yok adli sicilim temiz umarım şansım tutar avrupa icin saygılar

  Turan

  (August 21, 2016 - 10:21)

  Istanbulda 28 senelik kuyumcu ustasiyim cila rodaj ve sadekarlik yapabilirim ailem ile yurtdisinda bir iş ariyorum .

  ali

  (August 21, 2016 - 02:37)

  kebabda calisacak sef araniyor yatacak yer verilir 07724844909

  fatih

  (August 20, 2016 - 12:42)

  Merhaba
  Turk marketlerinde calismak istiyoru. Yuksek lisans mezunuyum. Hem dilimi gelistirmek hem calismak istiyorum. Ayrica kamu kurumu ve ozel sektor tecrubem var. Satinalma, muhasebe ve temelde markette kasa ve tezgah tecrubem var. Turkiyede suan bulunuyorum. Irtibat +90 5337430174

  serkan kazankaya

  (August 15, 2016 - 04:06)

  Mrhb serkan ben elektrik elektronik mezunuyum orta dogu da tecrübelerim var İngiltere de caşılmak isterim.
  yolcuserkan@hotmail.com

  Dogan

  (August 13, 2016 - 19:57)

  Ben Canterbury öğrenciyim.. 27 eylulde geri döneceğim part-time iş arıyorum.. ayrıca avrupa vatandasıyım (bulgarıstan) calısma ıznı gıbı sorunlarım yok.. turkce,bulgarca ve ingilizce rahatlıkla anlasabilirm… contact doganbzr@hotmail.com

  Funda

  (August 10, 2016 - 22:18)

  Merhaba ,ıngilizce öğretmenliği mezunuyum,Noter onaylı yeminli tercümanı,8 yıldır dış ticaret yapıyorum,bu zamana kadar 17 ülkede bulundum işim gereği,açıköğretim veteriner teknikerlik okuyorum.ingiltere ye yerleşmeyi düşünüyorum fakat iş bulabilirmiyim yaşam koşullarımkoşullarım nasıl olur.bilgi vermenizi rica ediyorum.

   Inan

   (August 13, 2016 - 13:37)

   Merhaba

   Sitede yer alan is ilanlari arasinda arastirma yapip size uygun is ilani var mi bakmanizi oneririm. Yasam kosullari ise alacaginiz maasa gore degisecektir. Ayrica Ingiltere’ye onceden hic gelmediyseniz de fikrinizin olmadigini goz onune alarak, yurt disinda yasamanin etkilerine cabuk alisamayacaksaniz biraz yipratabilir.

  Resul

  (August 10, 2016 - 15:23)

  Türkiye de yaşıyorum 30 yaşındayım çekirdekten yetişme 20 yıllık erkek kuaforuyum. Londrada çalışmak istiyorum ilgilenenler.
  Tel: whatsap:No: 05413238524 ulaşabilirler.

  Erhan

  (August 10, 2016 - 10:50)

  Selam ben erhan bayan kuaforuyum gercekten usta arayan biri bana ulaşabilir 05358707949 ingilterede çalışmak istiyorum

  Nevin Edis Çalık

  (August 6, 2016 - 17:34)

  Terziyim ustalık belgem var tekstilin her dalında iddalıyım İngilterede çalışmak istiyorum

  Gozde

  (August 5, 2016 - 09:27)

  Merhaba,

  Şuan Edinburgh’da ikamet ediyorum. Eş durumu nedeniyle geldim. Bu sebeple çalışma iznim var ve iş arıyorum. Ekonomi mezunuyum ve daha önce Turkiye’ de ithalat ihracat musteri ve satış temsilcisi olarak elektronik ve gıda sektörlerinde calistim. Edinburgh ya da Londra da bu gibi ihtiyaçları olan firmalar ile irtibata geçmek isterim. gozdeyzgngl@gmail.com ya da 07535084435 üzerinden bana ulaşabilirsiniz özgeçmişim vb bilgileri sizinle paylasabilirim.

  bugen

  (August 2, 2016 - 13:04)

  İstanbulda yaşıyorum.Ingılız Dili ve Edebıyatı bu yıl mezunuyum.Londrada Master programı yaparken guvenilir ciddi Restaurant yada Cafe yada Ofis asistanı part time iş arayışı icindeyim. bugen@mynet.com adresinden iletişim kurulabilir

  Yunus

  (August 1, 2016 - 17:06)

  Merhaba gaziantepte yasiyorum 26 yasindayim londra unisex kuforde calismak istiyorum truzimde yillarca calistim is tecrubem var londrada is bulup calismama yardimci olursaniz sevinirim. 0541 534 42 87

  Y,deniz

  (August 1, 2016 - 05:58)

  Merhaba londra da woodford bolgesınde cafe de calısıcak bayan garsonlar ve mutfak elemanları arıyoryuz. 07885508710 nutella_1_@hotmail.com

  ilker

  (July 31, 2016 - 07:55)

  Merhabalar,
  Kuzey Londra’daki ofisimizde çalışacak, iç satış elemanı arıyoruz. Yapılacak iş; gelen telefonları ve emailleri cevaplamak ve müşterilere pazarlama yaparak, satış yapmak.
  İş konusu kağıt ve karton ambalaj, paketleme kağıtları, hediye kutuları ve paketleri vs. vs.
  İngiltere’de yetişmiş ve anadili gibi ingilizce konuşabilen, okul ile ilişiği olmayan tüm enerjisini işine verebilecek birini arıyoruz. Ambalaj sektöründe deneyim şart değil ama SATIŞ ve PAZARLAMA konusunda daha evvel çalışmış olanlar tercih sebebimizdir.

  ibrahim

  (July 25, 2016 - 11:32)

  merhaba
  yeni mezun inşaat mühendisiyim. ingiliz’cem orta seviyede bölümle ilgili programların hepsini biliyorum. ingiltere de çalışmak istiyorum
  bu alanda imkanı olanlar yardımcı olursa sevinirim.saygılar

  Yaprak soysal

  (July 18, 2016 - 15:07)

  Merhaba
  Turizm otelcilik mezunuyum. Ankara’da Restaurant işletmeciliği yaptım (yaklaşık 5 yıl) İngilizce’ye orta seviyede hakimim. (okuma, yazma ve konuşma )
  İngiltere’ye yerleşmek istiyorum.

  furkan

  (July 13, 2016 - 23:11)

  6 hafta boyunca Londradayım, ingilizcem var, iş tecrübem yok. Okulum ve evim zone 1 de okulum 14.00 da bittiğinden part-time iş arıyorum. Çalışma vizem yok onun için maaştan yüksek bekletim yok.

  Nisan

  (July 9, 2016 - 12:39)

  Kızımın egıtımı ıcın Ingılterede yaşamak durumundayım.Unıversıte mezunuyum.Restaurant cocuk bakıcılıgı Cafe magaza Hotel gibi iş arayışı ıcındeyım. USA da magazada yaklasık 2 yıl calıştım.Ingıltereye gelmeden ışımın hazır olması gerekıyor.bugen@mynet.com mail adresimle bılgı ıletişimi kurulabılır.

  Sinan

  (July 3, 2016 - 12:36)

  Merhabalar, tv sinema fakülte mezunuyum ve yabancı dil öğrenmek için İngiltere ye gitmek istiyorum, aynı zamanda çalışma imkanım varmı? Ekonomik açıdan zor durumda kalmamak için çalışmak istiyorum..

  Kenan

  (June 20, 2016 - 21:45)

  Sınıf öğretmenliği mezunuyum 9 yildir ziraat üzerine esnaf lik yapıyorum Türkiye deyim orta derecede ingilizcem var bununla ilgili sertifikam var askerlik sorunum yoktur 32 yasindayim ıngiltere de çalışmak ve yasamak istiyorum nereden baslamali güvenilir iş yerleri ve iş başvurusu hakkinda bilgi almak istiyorum

   Inan

   (June 26, 2016 - 22:23)

   Guvenilir is yerinden ziyade oncelikle ne vizesi alabileceginize ve Ingiltere’de ne uzerine calisabileceginize bakmanizi oneriyorum. Sitede is basvurulari ve is bulmakla ilgili gayet aciklayici bilgiler de bulunuyor.

  Aykut ayrancıoğlu

  (June 20, 2016 - 14:18)

  İstanbul avcılardan londraya taşındım 26 yaşındayım eşimle beraber geldim iş arıyorum en son kırtasiye satınalmasıda calışıyorsum asıl mesleğim elektrik elektronik teknik işlerden anlıyorum montaj boya bilgisayar. Konuşma olarak ingilizce anlıyorum ama konuşanıyorum bilgisayar ingilzcem iyi seviyede. Tel:07523218355

  Ebru

  (June 18, 2016 - 15:03)

  Umut bey, ben ticaret danismanligi yapiyorum. Hala bir araciya ihtiyaciniz varsa lutfen ebru@clkr.co.uk adresinden ulasin bana.

  Gökhan

  (June 17, 2016 - 03:10)

  Merhaba Adım Gökhan Şuan Antalyada Kemerde Yaşıyorum Gece Clubunde Çalışmaktayım Eşim Polonyalı İngiltereye Yerleşmeyi Düşünüyoruz Mesleğim Barmenlik 5*Otel 6 Yıl , Gece Clubu 3 Yıllık Deneyimim Tecrübem Var Yerleşiceğimiz Sehir Norwich İlk Kez Yurt Dışı Deneyimim Olacak Yabancı Dilim İngilizce Perfect Diyemem Ama İyidir Çalışma İzni İlk Etapta Zor Gibi Gözüküyor Ama Gelir Gelmez Çalışmak İstiyorum Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Sürekli Kalıcı Çalışan Olmak İsterim Tel&Whatsap:+905310862486

  Namik

  (June 15, 2016 - 09:18)

  Seramik boya ustasıyım 05437992316

  erdal

  (June 14, 2016 - 08:50)

  İnan bey merhaba,

  30 yıldır medikal işi yapıyorum. Burada birçok markanın bayiliğini yaptım. İngiltere’de aynı markalar var, bu markaların rakiplerini çok iyi tanıyorum. İngiltere’de bu işi rahat yapabilirim.

  celal

  (June 14, 2016 - 03:59)

  kasap döner ve ızgara kebapçısıyım otellerde iş arıyorum 5394825511

  Serkan

  (June 5, 2016 - 14:47)

  Romford Essex de kebab ve fish and chips de calisacak ingilizce bilen eleman ariyorum.yatacak yerde verebilirim.numaram:07832140472

  yasar

  (May 29, 2016 - 11:14)

  meraba baklawa borek ekmek simit acma pogca krovasan serbetli tatli ustasiyim suan tunusdayim ilgilenen arkadaslarin 0021699137113 tlf tesekkurler

  abdullah

  (May 27, 2016 - 15:20)

  Merhaba
  Yeni mezun Elektrik Elektronik Mühendisiyim(%100 ingilizce bölüm mezunu), daha önce USA’da sezonluk olarak çalıştım. İngiltere’de çalışmak istiyorum. Vize oturma izni ve iş bulma konusunda nasıl bir yol izlemeliyim. Ayrıca evliyim ailemi götürmem mümkün olur mu?

  Umut

  (May 27, 2016 - 11:08)

  Merhabalar turkiyede yasiyorum ingilterede bulunan ingilizcesi iyi bir turk ariyorum bir alisveris yapilacak araci olmasini istiyorum ucret iyi 05322882680 whatsup

  Hasan

  (May 21, 2016 - 15:22)

  Mrb.ismim hasan londrada is ariyorum pizza ve kebab bana bu numaradan ulasabilirsinuz 00359899542749

  Kayra

  (May 20, 2016 - 11:11)

  İnan bey önereceğiniz bir market var mı sadece kuru halde değil pişirip satmak da olabilir Londra dışı da yaşayabilirim veya bana önerebileceğiniz herhangi bir iş dalı da olabilir 1 oğlum var ve onunla yerleşmek istiyorum

   Inan

   (May 30, 2016 - 20:29)

   Merhaba

   Acikcasi tavsiyem pazarlardan birisinde kendinize yer edinip orada satmaya baslamak. Sonrasinda ise marketlere satip isi buyutebilirsiniz.

  Kayra

  (May 19, 2016 - 20:46)

  Merhaba inan bey Ankara anlaşması ile İngiltere’de Türk kahvesi satışı yapmak istiyorum bana önereceğiniz bir bölge var mı İngilizce az ( veya bana önerebileceğiniz herhangi bir iş dalı var mı)

   Inan

   (May 20, 2016 - 08:43)

   Merhaba

   Turk kahvesini hemen hemen her turk marketinde bulabiliyorsunuz. Tavsiyem turk marketlerinin olmadigi yerlerde satmak. Ornegin pazar yerlerinde deneyebilirsiniz.

  Kadir

  (May 15, 2016 - 17:21)

  Vize alabilirsen bana tecrubeli elaman lazim yatacak yer var

  Çiğdem

  (May 10, 2016 - 19:12)

  Londra da çalışmak istiyorum. Memurum dil eğitimi almak ve bunun yanında kalacak yer ve işe ihtiyacım var

  Alaattin özgül

  (May 7, 2016 - 14:13)

  Devlet memuru berber olarak çalışıyorum.yeşil pasaport alabilirim.ustalık belgem ve üniversite diplomam var.ingilterede çalışmak istiyorum.532 6967781

  nadiye

  (May 7, 2016 - 08:46)

  Guvenilir çocuk bakıcısıyım iş arıyorum

  yunus

  (April 29, 2016 - 15:12)

  Unlu mamul ustasiyim hersey var is ariyorum

  ahmet temeltas

  (April 25, 2016 - 20:09)

  arkadaslar merhaba firmam icin manager ariyorum londrada
  et isinden anlayan deneyimli ingilizce bilen ehliyeti olan matematigi iyi olan hesap islerinden anlayan gece vardiyasinda calisicak deneyimli ingilz vatandasi olan veya calisma izni olan arkadaslar
  numaram 07507842915

  gulhan

  (April 19, 2016 - 19:04)

  Merhaba Tooting veya cevresinde Londrada ish ariyorum sartlar uygunsa Londra disida olabilir, veya Maistone bolgesine yakininda . Mutfakta veya coffe shoptada bi is olabilir. Calisma iznim mevcuttur daha onceden is tecrubem var, kira konusundada yardimci olabilinirse benim icin daha uygundur. Tel.: 07768460809

  Hikmet kuaför

  (March 30, 2016 - 10:06)

  İzmir’de yaşıyorum erkek kuaforuhum londra’da erkek kuaforler elaman arayan ve bana yardımcı olarak oraya almak isteyen kuaför arkadaşlara sesleniyorum ilgilen bana dönüş yaparsanız bilirmiçin 0553 255 35 25 yaşım 30 15yildir erkek kuaforuyum şimdiden tskler ederim

  Ihsan

  (March 26, 2016 - 18:07)

  Merhaba, kuzey Londra da yasiyorum ve bu bolgelerde her hangi bir yerde part-time veya full-time, bulasik veya temizlik isi ariyorum.

  Harun Kıpçak

  (March 22, 2016 - 00:53)

  İstanbul da yaşıyorum usta ve usta öğretici belgem mevcut kuafölük alanında 10yıllık tecrübem var ingilizce biliyorum 25 yaşındayım herhangi bir Avrupa ülkesi tercihimdir 0534 587 2508

  Bahar

  (March 15, 2016 - 08:34)

  Merhaba ben bahar kendime temizlik vey cocuk baklcll arlyorum buna dahil evin temizliy yemey utisu samlslrl hepisini yapa bilirim mumnun karlrslnls 07872067340

  Mehmet

  (March 3, 2016 - 21:52)

  Iskocyada berberde calismak isteyen genc tecrubeli ingilizce bilen elamanlar lazim kalacak yer var 00447445763838

  ibrahim dag

  (March 1, 2016 - 05:08)

  Turk kahvesinde calisacak bayan eleman araniyor genis bilgi icin 07730353357 numaradan arayabilirsiniz.

  Lucy

  (February 23, 2016 - 23:25)

  overloktan anlayan romen bir bayan is ariyorum Londrada
  07404051857(turkce konusuyorum,inglizcem zaiyf).Lucy

  Nuri Cihan Aksüzek

  (February 14, 2016 - 12:54)

  elektirik tesisatçısıyım ingilterede çalışmak istiyorum şu an istanbulda yaşıyorunm evliyim 1 çocuğum var orta düzeyde ingilizcem var ayrıca istanbul bağcılar belediye tiyatro okulu mezunuyum açık sahne dans tiyatro diploma sahibiyim 05350355838 05437243735

  Gul

  (February 14, 2016 - 09:54)

  Merhaba ben gul,tooting veya cevresinde Lndrada ish ariyorum coffee shopta olabilir. Calisma iznim mevcuttur, kikra konusundada yardimci olabilinirse benim icin daha iyidir. Tel.: 07768460809

  Mustafa

  (February 12, 2016 - 12:39)

  Selamlar! İsmim Mustafa 24 yaşındyım 1.80 boy 90 kg Bulgarıstan vatandaşıyım, kendime İngiltereden iş arıyorum, ehliyetim var C kategori , türkçe biliyorum, bulgarca, ispanyolca ve birazcık ingilizcem vardır. Şoförculuk yapabilirim, tamizlik, mutfakta yardım ve her hangi gibi bir iş yaparım İngilterenin her yerinde, bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 00359 89 32 44 882 , şimdiden teşekürler

  Ökkeş dincer

  (February 4, 2016 - 18:58)

  Merhaba arkadaşlar ben Ökkeş Dinçer Ben tır şoförüyüm damperli tır kullanıyorum damperli kırkayak kullanıyorum Uzun Yol tecrübem var yurt dışında şantiyesinde çalışmak istiyorum Avrupa ülkesinden çalışmak istiyorum Cep telefonu söylüyorum

  0539 720 00 91
  0539 720 00 93

  mehmet

  (February 4, 2016 - 02:13)

  Merhabalar 24 Yaşındayım Gaziantep de Dönerci kabap Ustasıyım İngilterede çalışmak isterim serolcelik@windowslive.com ulaşa bilirsiniz

  mehmet

  (February 4, 2016 - 02:09)

  Merhabalar 24 Yaşındayım Gaziantep de Dönerci kabap Ustasıyım İngilterede çalışmak isterim

  Hasan sen

  (February 2, 2016 - 16:18)

  Usta koltuk dosemecisiyim çift vatandaşlığım var Avrupanın her ani bir yerinde koltuk döşeme işini yapmak istiyorum özellikle ingiltere olursa süper olur

  Ufuk c.

  (February 1, 2016 - 01:01)

  11 yıl devlet hastanesinde Sağlık teknikerliği yaptım, ekstra olarak hasta baktım. Diplomamın üstüne, Hasta/yaşlı bakım sertifakalarım var. Londra edmonton green bölgesinde yaşamaktayım, Hastanız yada muhtaç yaşlı yakınınız var ise ; refakat ve gündüz/yatılı bakımı için yardımcı olabilirim. Ufuk c. tel; 0 7986 804593

  ismet

  (January 30, 2016 - 19:06)

  ingiltere pazarına erkek bayan ve çocuk giyim ihracaatı yapmak istiyorum.
  ingilterede piyasası olanlarla iletişim kurmak istiyorum.
  turekss@hotmail.com

  fatma

  (January 28, 2016 - 18:37)

  Londradayim is ariyorum.yadli bayana bakici tercihimdir.saygilar selamlar

  ibrahim

  (January 26, 2016 - 20:23)

  slm yurt dışında çalışmayı istiyorum garsonluk iş arıyorum resturanta iş fark etmez yaşım 17 tlf 05534546979

  Ufuk

  (January 24, 2016 - 21:00)

  1999 dan bu yana erkek kuaforu yum ve ingilterde calismak istiyorum yasim 29 ve telefonnumaram 0533 880 78 57 facabook adresim ufuk yaldir samsun bafraliyim ve suan kibrista calismaktayim

  turan

  (January 24, 2016 - 00:25)

  ı am ground staff in Hatay airport ı want to do the same job in England…

  berkay

  (January 23, 2016 - 16:18)

  ingiltere Oturma ve çalışma iznim var. Türkiyede lokantamız var. lokanta konusunda tecrubeliyim. berkaykarakas@yahoo.com ulaşabilirsiniz

  Giray

  (January 22, 2016 - 20:34)

  Sıhhi tesisat ustasıyım iş arıyorum yurt dışında 05488386610

  atakan

  (January 21, 2016 - 15:25)

  merhaba biz türkiyede avrupanın tanınmış markalarına bay ve bayan hazır giyim( bayan elbise bluz tayt t shirt gömlek ve bay t shirt swheat shirt vs ) kolleksiyon üretimi yapmaktayız.Ürettiğimiz ürünleri satabileceğimiz butik ve satıcılar aramaktayız. ilgilenen arkadaşlar +90 535 692 90 62 whatsaap tan iletişim kurabilir teşekkürler

  ali şentürk

  (January 20, 2016 - 18:01)

  merhaba adim ali şentürk mobilya mezunuyum.aynı zamanda ressamlık ahşap oyma alçı boya ve her türlü atık malzemeden sanatsal ürün yapabilme yeteneğim var bana ingiltereye gitmek için ve iş konusunda yardımcıolabilecek kişilerden bana ulaşmalarını istiyorum.tel 05436916641 e posta yureginezgisi@hotmail.com

  ali şentürk

  (January 20, 2016 - 10:50)

  merhaba adım ali ressamlık marangozluk oymacılık ayrıca kaliteli derecede alçı boya yapabilme yeteneklerim vardır.ingilterede beni yanında çalıştırmak isteyen olursa numaram ve e postam .05436916641 yureginezgisi@hotmail.com

  Ömer faruk balcı

  (January 18, 2016 - 19:38)

  Turgay cengiz Abi beni yanına aldırsana ankaradan geliyim mail adresim anyway_you_like-06@hotmail.com dil yok tecrübem yok yas 26 artvinliyim Çıraklık yaparım ama

  Ömer faruk balcı

  (January 18, 2016 - 19:22)

  Adım ömer faruk balcı ne iş olsa yaparım yurtdışı deneyimini tadmak istiyorum turizm ve otelcilik okudum yabancı dil az Gül hanım bana yardımcı olurmusunuz mail adresim anyway_you_like-06@hotmail.com

  ekrem

  (January 15, 2016 - 19:15)

  Merhaba ben Ekrem istanbul dan yazıyorum kumpir ustasıyım ihtiyac olursa gelirim yurtdışı ekremhinsh@gmail.com 539 672 88 84

  muharrem bayram

  (January 14, 2016 - 13:55)

  merhaba ben muharrem bayram 20 yaşındayım arkadaşımla birlikte ingilterede çalışmka istiyorum bize uygun iş varmıdır ayrıca tiyatrocuyuz

  cem

  (January 10, 2016 - 21:43)

  merhaba bende ankarada berberim ingilterede calışmak istiyorum ilgilenen arkadaş olursa tel 0538 730 66 72

  Gul

  (January 6, 2016 - 22:37)

  Is ariyorum Londra cevresinde Tooting Broadway ye yakin yerde, chalisma iznim mevcut, calishma tecrubem var. Tel.: 07768460809

  Turgay cengiz

  (January 3, 2016 - 21:39)

  Tercubeli berber elemani ariyorum ingiltere surrey bolgesinde
  07715408637

  Oktay

  (January 1, 2016 - 23:24)

  Merhaba (SPA)Masaj terapistiyim. 9 yıllık bir tecrübeye sahibim.28 yasindayım diksiyonum düzgün.Kariyerimi ingilterede devam ettirmek istiyorum.CV ve referans bilgilerimi göndere bilirim.

  eray

  (December 20, 2015 - 16:38)

  24 yaşındayım 12 yıldır meslekteyim suan polonyadayim b1 seviye ingilizce biliyorum ingiltere fransa almanya olabilir.ocak 15 ine kadar vizem mevcut +90 536 522 53 96 whatsaap numaram teşekkürler

  uğur

  (December 14, 2015 - 20:22)

  Kaynakçıyım Her Türlü Kaynağım Var İş Arıyorum Yurt dışında

  Cep : 0530 844 85 83

  Orhan

  (November 27, 2015 - 09:29)

  Halic universitesi spor akademisi ögrencisiyim fitness antrenoruyum .

  Ferdi ÜNAL

  (November 16, 2015 - 19:32)

  Merhabalar, Elektrik Elektronik Teknisyeniyim ve 5 yıllık tecrübem var. Ayrıca web programlama ve tasarım konusunda tecrübeliyim.

  heyda

  (November 6, 2015 - 13:01)

  Manager Spa – 10 seneden calisiyorum. Londrada Is ariyorum.
  Spa Medical, Massage Therapist, Kinetotherapeut
  otelde yada klinic’da istiyorum.
  I’m speak turkish, english, spanish, romanian language.

  bayanim:) bana kim yardim eder ? kim ?

  ciddi olarak, ara !

  irfan

  (October 30, 2015 - 11:20)

  slm her türlü resmi belgeye sahip olup
  tecrübeli berberim iş arıyorum
  +90 0545 366 41 40

  okan

  (October 24, 2015 - 20:07)

  Merhaba börek poğaça simit ustasıyim 5 yıllık tecrübem var ingilterede iş arıyorum ilgilenenler bana bu numaradan ulaşabilirler 05312010873

  atche

  (October 23, 2015 - 16:29)

  slm ben hatice 27 yasindayim londrada yasiyorum komi olarak calismak istiyorum bana ulasirsaniz sevinirim 07448868535

  serdar

  (October 21, 2015 - 15:44)

  bulgaristan’da fiziktedavi bölümü okudum. londra’da masör olarak iş arıyorum.

  hasan

  (October 11, 2015 - 19:40)

  olumlu veya olumsuz bir cevap tlf la iletmenizi bekliyorum 05369873531

  hasan

  (October 11, 2015 - 19:36)

  mobilya memran ustasıyım işimde 12 yıllık tercübem var mobilyadan anlıyorum

  Mehmet

  (October 3, 2015 - 14:23)

  Erkek kuaförüyüm meslegimde ustayım şuan arap ülkesi Qtarda calışıyorum Sakal çizimlerinde çok iyiyim ilgilenenler bena +97470328525 numaradan ulaşabilir

  Cem

  (September 29, 2015 - 19:26)

  Bayan kuaförüyüm londrada çalışmak istiyorum

  osman

  (September 28, 2015 - 14:51)

  ben terziyim

  ercan kılıcarslan

  (September 23, 2015 - 20:36)

  mrb yaş pasta kuru pasta ilgi alanım 8 9 YIL bu iş icindeyim 05458633438

  Ferhat yıldız

  (September 10, 2015 - 23:22)

  Ben 19 yaşındayım oto makas ustasyım 8 yılık tercübem var hizmete hazırım

  Ahmet yıldız

  (September 9, 2015 - 17:32)

  Ahşap oymacılık ustasıyım osmanlı selçuklu sanatı yapıyorum iki tane sertefikam var

  Borte

  (August 11, 2015 - 18:58)

  Merhaba. Uluslar arasi kibris universitesi avrupa birligi mezunuyum. Su anda exeterde leadership and management diploma degree okuyorum. Kibrisliyim calisma iznim var. ingilterede is ariyorum.
  bortemehmetcik92@hotmail.com

  Hadin

  (August 10, 2015 - 08:50)

  Tünel kazı tünel kalıp beton inşaat kalıbı ve 11 yıllık tecrübeyle ekibimle is arıyorum yurt dışında 05399840159

  mehmet

  (July 30, 2015 - 17:28)

  Ben 42yaşında 26 yıllık bayan kuaförüyüm ve 12 yıldır salon işletiyorum istanbulda. Londrada çalışmak istiyorum 05425443340

  ömer

  (July 27, 2015 - 19:01)

  slm ben ömer yaş 27 180 72 vücut geliştirme hocasıydım güvenlik kartım var 2 sene badigartlık yaptım inşaat işindende anlarım her hangi bir iş arıyorum 05424936686

  Onur

  (July 16, 2015 - 15:05)

  Londra merkezde bulunan coffee shop icin sandwich ve salata ve diger mutfak islerinde calisabilecek deneyimli hafta ici erken saatlerde baslayabilecek calisma arkadaslari ariyoruz. Ilgilenenler everbeanjobs@gmail.com adresinden yada 077 409 520 15 adresinden bize ulasabilirler

  rıza uzun

  (July 14, 2015 - 10:51)

  slm kolay qelsn ben ınsat demırcı ustasyım yıllardır bu işi yapyorum

  Ebru Atay

  (June 22, 2015 - 19:57)

  2015 haziran ayında turizm fakültesinden mezun oldum. 2004-2006 yılları arasında Londra’da kaldım. Bilginize.

  Erdal gul

  (June 22, 2015 - 18:23)

  Selam 30 yasindayim coffee shop chef iyim 6 yildir Bournemouth bolgesinde ‘ve yakin bolgelerinde is bakiyorum ayrica kebap isciligide yaptim 7 yildir ‘ve herhangi bir isde yapabilirim 07854929634

  cesur

  (June 21, 2015 - 18:11)

  slm 20 yaşındayım demir kalıp duvar ustasıyım ingilterede çalışmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz 05395737291

  Aydın

  (June 17, 2015 - 20:02)

  15 yıldır erkek kuaförüyüm ihtiyacı olan arasın 0534 928 00 58 teşekkürler

  Ersin Gümüş

  (June 14, 2015 - 00:49)

  Merhaba, ben Polonya’da Erasmus Yaptım şuan Türkiye de yaşıyorum. Ingiltereye yerleşmek istiyorum. 2 yıllık havacılık üzerine ön lisans Yaptım . Gerekse alanımda gerekse alan dışı bir iş arıyorum ingilizce seviyem ortanın üzerinde.

   Inan

   (June 14, 2015 - 18:11)

   Merhaba

   Tavsiyem İngilizce seviyenizi yükseltmektir. İş bulma ihtimalinizi artırmak için B2 veya C1 seviye İngilizce bilgisi çok önemli.

  ZEKI

  (June 13, 2015 - 10:30)

  Selam arkadaslar,
  Sahil kasabasi olan Paignton ‘daki take-away dukkanim icin tecrubeli yada yetistirilmek uzere elaman ariyorum Ilgilenenler icin telefon numarasi: 07455272606 -07903885099.

  kadriye dönmez atasoy

  (June 3, 2015 - 14:10)

  25 yıllık anaokulu öğretmeniyim.AB üyesiyim ve vize sorunum yok.Herhangi bir türk okulunda öğretmenlik de yapabilirim,herhangi bir evde bakıcılık da yapabilirim.Kısacası her işi yaparım,ama çocuklarla ilgili bir iş olursa daha memnum olurum.İngilterede yaşamak ve çalışmak istiyorum.

  muhammed

  (June 2, 2015 - 21:22)

  kuyumcu imalat ustasıyım 25 yıllık iş tecrübem var. yurt dışında çalışmak için uygunum, orta derecede ingilizce biliyorrum…. İlgilenenlerin dönüşlerini bekliyorum. teşekkürler +90 539 870 6058

  ferhat

  (May 20, 2015 - 20:30)

  Selam ben avrupa vatandasiyim ehliyetim var 5 yil restaurant tecrubem var ne is olursa yaparim ve hangi devlette olsa çalisirim

  savas

  (May 11, 2015 - 23:51)

  Hi i am a toiler since 17 yearsi would love to do this spacial bussinas in england please call me i am ready to make dresses skirta vs..
  0530 281 63 04

  turan

  (May 5, 2015 - 17:31)

  Merhaba ismim turan 21 yaşındayim 14 yaşımdan beri erkek kuaforuyum kalfalik belgem var yaşadıgm şehirde gözde yerlerde yetiştiğimden dolayi meslek alaninda kendime her turlu guveniyorum yurt disinda calismak istiyorum irtibat:0530 393 77 54

  Fatih

  (May 3, 2015 - 21:27)

  Merhaba.Ben İstanbulda alanında uzman birçok tasarım ofisinde çalışmış bir içmimarım.Daha önce de İngiltere de öğrenci olarak yaşadım.Şimdi tekrar İngiltere ye yerleşip mesleğimi icra etmek istiyorum.Portfolyom kuvvetlidir.İlgilenenler kocoglufatih@gmail.com dan bana ulaşabilirler.Portfolyomu gönderebilirim.

  kocoglufatih@gmail.com
  fatih koçoğlu

  isimsiz

  (May 3, 2015 - 11:13)

  müzisyen ve solıstlık anlamında isim yapmış biriyim dir özgün müzik halk müzik ve arabesk tarzında her turlu sahne anlamında acıgımdır gereken referans lar verılır amerıca ve avrupanın her bölgesinde calismaktayım ırtıbat olarak alpaslan3487@hotmail.com veya 00905358924464 bu aralar ıngılteredeyım turk numaramada ulasabılırsınız

  köseoglu

  (May 1, 2015 - 14:05)

  I’m looking for a job you could help thanks your mobile +905320608559

  Shenay

  (May 1, 2015 - 10:42)

  Slm adim Senay 37 yasindayim Londrada yasiorum ve acil iş ariyorum…Makineciyim ama Bakicilikta yaparim…

  Yilmaz

  (April 28, 2015 - 21:05)

  ben yilmaz 42 yasindayim 3yillik erkek kuaforluk tercubem var turkiyede yasiyorum cift vatandasim hollanda ve turk vatandasiyim ingilterde is ariyorum 00905370285625 ilginiz icin tesekurederim

  gultekin lekoglu

  (April 26, 2015 - 15:33)

  Memur emeklisiyim guvenlik uzmaniyim universite mezunuyum yesil pasaportum var uzun yillaravrupa asya tir otobus soforluyu yaptim elektrik oksijen kaynakciligim var halen kirgizistan biskekde uluslar arasi nakliyat lojistik kargo sirketinde yoneticilik yapiyorum uygun gorulen bir isde calismak istiyorum..

  Gultekin lekoglu
  gultekinlekoglu@gmail.com

  gultekin lekoglu

  (April 26, 2015 - 15:33)

  Memur emeklisiyim guvenlik uzmaniyim universite mezunuyum yesil pasaportum var uzun yillaravrupa asya tir otobus soforluyu yaptim elektrik oksijen kaynakciligim var halen kirgizistan biskekde uluslar arasi nakliyat lojistik kargo sirketinde yoneticilik yapiyorum uygun gorulen bir isde calismak istiyorum..

  Gultekin lekoglu
  gultekinlekoglu@gmail.com

  suat

  (April 20, 2015 - 15:48)

  merhabalar ben suat yaşım 29 erkek kuaförüyüm işimde profesyenelim yurt dışında calışmak istiyorum artık emeğimin karşılığını maddi ve manevi olarak almak istiyorum ilgilenlere kıymetli dönüşlerini bekliyorum….0534 081 18 35

  gultekin lekoglu

  (April 17, 2015 - 08:27)

  Memur emeklisiyim yesilpasaportum var universite mezunuyum guvenlik uzmaniyim uluslar arasi tir otobus soforluyu yaptim halen kirgizistan biskekde uluslararasi nakliyat lojistik kargo firmasinda yoneticilik yapiyorum.src 1 2 3 4 5 psikoteknik belgelerim var.ayrica belcikadan tehlikeli madde yukleme bosaltma tasima icin (isopa) belgem var.ingilterede uygun gorulen bir isde calismak istiyorum.
  gereyini saygilarimla arz ederim.
  Gultekinlekoglu@gmail.com
  +996707143995
  +996555223460

  osman buk

  (April 14, 2015 - 17:19)

  Is ariyorum firinjilik

  Bahadır ARSLAN

  (April 12, 2015 - 15:21)

  HASTA BAKIM SERTİFİKAM VAR YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM 0533 338 00 66

  mahmut

  (April 6, 2015 - 17:45)

  Ic dekorasyoncuyum avrupada calısmak stıyom

  şaban çakır

  (April 5, 2015 - 12:26)

  İstanbulda profesyonel fotoğrafçılık yapmaktayım. ağırlıkta düğün olmak üzere bir çok sektörde hizmet vermekteyim ve avrupada konu ile ilgili iş arıyorum.

  vedat

  (April 4, 2015 - 19:27)

  merhaba ben izmir’de 4 yıldır bayan kuaförlüğü yapıyorum avrupada çalışmak istiyorum ilginize.. teşekkür ederim 05396833673

  arzu ipçi

  (April 1, 2015 - 11:08)

  Merhabalar,

  Ben daha önce İngiltere de yaşamış&çalışmış biri olarak Yurtdışı Satış Temsilciliği, ithalat&ihracat veya Operasyon bölümleri gibi alanlarda iş arayan bir bayanım.Bu tanımlara uygun iyi bir iş olması durumunda tekrardan Turkiye den İngiltere ye taşınabilirim.
  Saygılarımla,
  Arzu İpçi

  Mehmet

  (March 28, 2015 - 12:39)

  Slm arkadaslar uzun yillardir berberim belgem su anda arap ulkesi kadarda calisiyorum Iyi derecede arapca biliyorum orda okuyon araplarla iyi gelir saglaya bilirim londrada calismak istiyorum Ilgilenenlerin +97470255960 numaradan bana ulasabilirler tsk edrim…

  FATMA

  (March 26, 2015 - 09:57)

  cocuk bakiciligi ,veya yasli bakicisi olarak is ariyorum ,07879723336

  burhan

  (March 24, 2015 - 14:04)

  Merhaba ben çelik konstrüksiyon sektörüne çalışıyorum londra da iş arıyorum Türk Firmaları ile çalışmak istiyorum 05383592850

  tayfun

  (March 21, 2015 - 18:39)

  slm ben tayfun ekmek ve çeşit ustasıyım ingilterede çalısmak istiyorum yasım 34 yardımcı olurmusunuz 0544 557 0178

  erhan

  (March 19, 2015 - 18:14)

  ben NDT level 2 sahibiyim .pt ve mt level 2 .ve akıcı sekılde ıngılızce bılmekteyım.ingilterede iş arıyorum

  fatih

  (March 16, 2015 - 13:38)

  Ankarada yasiyorum 25 yasindayim erkek kuaforuyum sac kesim sakal kesim cilt bakim lazer eplasyon makyaj isik makyaji kalici makyaj sac yapilandirma tam anlamiyla profesyonel olarak hizmet vermekteyim avrupa ulkelerinde calisip hedeflerimi yerine getirmek istiyorum ilgilenen arkadaslara simdiden tsk ederim 05322281209

  Bahar

  (March 6, 2015 - 12:05)

  Merhaba ben ingliz dili ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim ve bu yaz Haziran Eylül Arası Londra da çalışmak istiyorum amacım dilimi biraz daha geliştirmek.alacağım Maaş çok önemli değil önerdiğiniz birsey var mi
  Teşekürler

   Inan

   (March 16, 2015 - 23:36)

   Vize gereksiniminiz yoksa ve kisa sureli bir is bulmak zor olsa da gecici sureli is ilanlari arasinda arastirma yapmaya simdiden baslamanizi oneririm. Vize gerekiyorsa eger isiniz epey zor. Yasal calismaniza olanak taniyacak bir vize almaniz ve bu sirede is bulmaniz icin staj tarzi bir seyler yapabilirsiniz

  osman

  (March 2, 2015 - 12:10)

  Selam ben 42yasindayim ve bay bayan kuaforiyim londradan is ariyom calismak icin ilgilenen varsa lutfen yazsin ya da telefondan arasin tesekurler00359/884756466

  necati özcan

  (February 28, 2015 - 19:46)

  yurtdışı ülke farketmez döner kebap ızgara sulu yemek fırın yemekleri ustasıyım uzun süre çalısacagım iş arıyorum.05073693543

  Emre

  (February 28, 2015 - 18:47)

  Merhaba, istanbulda DJ ve prodüktörlük yapıyorum. Tarz olarak House, deep house, future house ile ilgileniyorum. 19 yaşındayım. Deneyimliyim.İngiltere’de çalışmak istiyorum. iletişim için Email: emreturkerrr@gmail.com

  fehmi payam

  (February 19, 2015 - 12:31)

  Merhaba ben 40 yaşındayım 27 yıllık tekstil deneyimli terzilik ve son 24 yildir modelistlik yapıyorum İngiltere de bana uygun is arıyorum tlf 05070630249

  erdintch ali

  (February 16, 2015 - 14:24)

  insat ustasi 9yil londrada -su tesisati,kalorifer ve boiler montaji,fayans-mermer,siva -boya,parke-laminat,oda bolmeleri ve duvar orme 30 sene tercube insat isi ariyorum.

  Dündar

  (February 15, 2015 - 09:24)

  Selam ben purofösyonel Goldsmiths iş arıyorum 36 yaşındayım 22 yıldır bu işin içindeyim nişanlım İNGİLTERE’DE olduğu için iş Hayatımı yönlendirmek İNGİLTERE’DE yaşamak istiyorum bu mesajın dikkate alınmasını arz ederim telefon no +90 553 324 27 62

  kenan

  (February 6, 2015 - 14:33)

  İngiltere’de berber dükkanım var usta berber arıyorum 00447540309422

  bercin

  (February 3, 2015 - 23:29)

  Merhaba yaş 33meslek profosyenel bayan kuaförü 17 yildir yapmaktayim tüm diploma belgeleri ve basarı belgelerim mevcut ankarada yetistim şuan televizyon kanalinda calisiyorum pasaport var ve yurt dışı tecrübem var avrupa ülkelerinde çalışmak istiyorum +9 05333345497. Saygılar

  cuneyt

  (January 22, 2015 - 21:52)

  slm sakaryada bayan kuaföruyum eşimle birlikte çalısıyorum avrupada çalısmak ıstıyoruz ılgınıze tesekkurler 05418959345

  Gunhan Aksu

  (January 19, 2015 - 23:19)

  Ilford da kaliyorum, Business Information Technology Diplomam var (2.1). Bilgisayarlarla ilgili is ariyorum

  HAKAN

  (January 3, 2015 - 16:01)

  Yurtdışında çalışmak istiyorum yaşım 33 E Sınıfı ehliyetim var +0538 742 90 26

  Songül

  (January 1, 2015 - 14:31)

  Mrb Londra’da Enfield Town bölgesinde yaşıyorum Türk marketlerinde her türlü iş arıyorum Türkiye de sayısal okumuş biriyim. Teşekkürler.

  hulya

  (December 22, 2014 - 16:00)

  merhaba ben su anada rusyada esim ve cocuklarim la birlikte yasiyorum esim imalat muduru ben ise tasarimciyim ve nmodelistlik yapiyorum ingilterde is ariyorum ailemle birlite orada yasamakl ve calismak istiyorum yardim ve onerilerinizi bekliyorum

  Serife

  (December 14, 2014 - 12:50)

  Ben 44 yasinda Danimarka pasaportlu bayanim. Danimarkada 0-18 yas Cocuk egitim, psykologik uzmaniyim (Pedagog).Türk ôzel okullarda 0-3 sinif veya okul öncesi egitim alanlarda Ingilterede calisabilirim. telefon 004523703380

  ali

  (December 13, 2014 - 18:35)

  slm ben ali tecrübeli berberim sanatımla ilgili
  her türlü resmi belgelere sahibim iş arıyorum
  +90 0545 366 41 40

  Bilgin toprak

  (December 2, 2014 - 21:48)

  Merhaba ben ingilterede terapist olarak çalışmak istiyorum eğitimli ve 608 sat en yüksek diplomam Var şuanda havalimanı dışhatlarda çalışıyorum sıpa konusunda deneyimli biriyim saygılarımı arzederim

  salim

  (November 30, 2014 - 11:48)

  ingilterede calismak istiyorum bulgaristanliyim calisma iznim var donerci veya restorant ta calisabilirim 00359896233726

  enes kültür

  (November 28, 2014 - 12:32)

  merabalar ben enes ingilterede fotografçı olarak çalışmak istiyorum

  kalfalık belgem var

  ali

  (November 27, 2014 - 17:52)

  slm 27 yıllık berberim mesleğimle ilgili
  her türlü resmi belgelerime sahibim iş arıyorum
  +90 0545 366 41 40 ali.

  mustafa

  (November 24, 2014 - 16:34)

  acele vasifli vasifsiz acemi döner kebab shopuna yatili eleman araniyor 01732450959 mûracaat mustafa or bahadir

  ozgur

  (November 24, 2014 - 10:06)

  Cafe de calisacak garson bayan veya sefe ihtiyac vardir 07545371776

  Ali

  (October 25, 2014 - 14:34)

  Makine önlisans mezunuyum . Cnc dik işleme merkezi , çizim programları autocad solid ,mastercam kullanabilirim. İngiltere de asgari ücretin türkiye ile kıyasladığımızda 4 bin tl olduğunu öğrendim ilgili firma yetkilileri ile irtibata geçersek sevinirim (önemli: dil yok okuldan öğrendiği kadar )

  Rıdvan

  (October 25, 2014 - 02:22)

  Merhabalar
  24 yaşındayım. E sınıfı ehliyetim var ve ayrıca salata ustasıyım.yurtdışında çalışmak üzere iş arıyorum,
  Saygılarımla..

  Rıdvan

  (October 25, 2014 - 02:21)

  Merhabalar
  benim E sınıfı ehliyetim var ve ayrıca salata ustasıyım.yurtdışında çalışmak üzere iş arıyorum,
  Saygılarımla..

  ali

  (October 23, 2014 - 18:33)

  bende bir avrupa vatandasiyim garsonluk tecrubem var yardimci olursaniz sevinirim

  fikret

  (October 3, 2014 - 22:05)

  ben yıllrdan beri ingiltrdeyim restorant veya kebap arıyorum 20 yıllık tecribem var ingiltrde çalışma ve oturum hakım var bena uygun iş olursa arrsanı sevinirim saygılat tel 0542 271 88 81

  miraç

  (September 5, 2014 - 20:05)

  Wolkwagen Audi mekanik ustasiyim yasim 25. 12 yildir bu isi yapmaktayım olursa İngiltere de çalışmak istiyorum. Tel:+905445406646

  abdulaziz ungor

  (August 31, 2014 - 23:47)

  Selam. Turkiye izmirde kendime ayit tekstil atolyem var koleksiyon uzerine. İngilterede devam etmek istiyorum meslegime. 20 yildir tekstil sektorunun icerisindeyim 5yildir kendi atolyemi calistiriyorum. İletisim icin +90 05065494311

  Tuğtul

  (August 10, 2014 - 14:41)

  ben Tuğrul Şirin 18 yaşındayım ehliyetim var ingilterede çalışmak istiyorm her türlü taşıt kullanabiliyorum iletişim için 0538 953 93 99

  ferhan

  (August 10, 2014 - 07:31)

  iyi gunler ben doner,kebap,pizza ustasiyim is ariyorum avrupa vadandasiyim 00359896457218

  mustafa

  (August 6, 2014 - 10:27)

  Ben kebab firin ustasiyim romanyada yasiyorum is ariyorum ingilterede 0040735839774

  halit

  (July 21, 2014 - 16:15)

  merhaba. uzun yıllar ulusal ve uluslararası bir döner restoranında usta olarak çalıştım.hedefim ingilterede iş hayatımı devam ettirmek.ciddi güvenilir firmaların tekliflerini bekliyorum.saygılar tel:0538 614 25 26

  YUSUF

  (July 1, 2014 - 19:09)

  ben suanda 2 aydir harmonsdworth kampindayim bana yardimci olacak kimse yokmu aceba numaram 07506216933 simdikten allah razi olsun

  özay

  (June 27, 2014 - 23:29)

  Merhaba ankara sosyete salonlarda yetişen 33 yasinda bekar profesyonel bayan kuaförüm tüm kuaför belgeler mevcut avrupada yapmak istiyorum 05333345497 saygılar.

  özay

  (June 22, 2014 - 07:59)

  Merhaba profosyonel bayan kuaförüm 17 yıl iş tecrübesi yaş 32 bakarım sigara Alkol kullanmıyorum ankarada marka kuaför lerde yetistim bütün diplomalarim mevcut çalışmak isterseniz 05333345497 saygılar

  eyüp

  (June 17, 2014 - 11:26)

  merhabalar ,eşim hem türkiye hem Bulgaristan vatandaşı. ben de Bulgaristan oturumu almak üzereyim. aldıktan sonra İngiltere de 1-2 yılda olsa kariyer ve dil geliştirmek istiyorum. gıda teknikeri ve kimyagerim. Bulgaristan oturumu ile İngiltere de çalışabilirmiyim ve de bu mesleklerde iş bulabilirmiyim. iş hayatında da tecrübeli sayılırım.

   Inan

   (June 22, 2014 - 09:50)

   Bulgaristan oturumu ile Ingiltere’de calisamazsiniz. Esiniz araciligi ile oturum vizesi almaniz gerekiyor. EEA Family permit olarak adlandirilmakta.

  useyin

  (June 7, 2014 - 21:10)

  ultra garsonum iş arıyorum londra merkezinde

  şaban ekici

  (June 5, 2014 - 21:45)

  türkiyeden slmlar herkeze
  ingilterede iş bulmanın zor olduğunu bildiğim için şansımı siz duyarlı arkadaşlarda aramak istedim.
  umarım doğru bir adresteyimdir çok ciddi olarak arayış içindeyim tlf :05362865105 mail adresim:saban_ekici@hotmail.com
  cv mi mail yoluyla ulaştırabilirim
  şimdiden teşekkürler ….

   Inan

   (June 6, 2014 - 22:02)

   İş ilanlarına bakıp size uygun ilan bulmaya çalışın.

  Aygyul

  (May 26, 2014 - 20:07)

  Ben uzun zamandir Londrada yashiyorum, ishe ihtiyacim var, cocuk ve evishi,yatili da olur

  mahmut

  (May 9, 2014 - 16:38)

  45 yaşında tercubeli kebapcıyım iş arıyorum 0543 338 63 63

  doğan bulut

  (April 29, 2014 - 22:53)

  selam ben bu yaz sonu ingiltereye taşınıcam 19 yıldır bayan kuaförlüğü yapıyorum ve işimde ustayım kalacak yer imkanı sunan kuaför salonlarında iş arıyorum telefonum05422051222 veya mertdoganbulut@hotmail.com mailimden ulaşabilirsiniz

  adil

  (April 5, 2014 - 19:46)

  sım ben gazianteten adil komyon otobiz ve tır şoforuyum acil iş ariyorum .0542 402 9163

  ozden

  (March 20, 2014 - 02:47)

  Hi Ladies, I’m a freelance makeup artist based in London but I am able to travel to the comfort of your home wherever you are. I am an experience makeup artist and am comfortable working with all skin types and tones. I have special packages for weddings, receptions, birthdays, engagement hair and makeup. Please email me ozdenbastug@hotmail.co.uk , to check availability and/ or to discuss your requirements for your big day. I look forward to dolling you up! MAGICTOUCH MAKEUP

  cevdet

  (February 28, 2014 - 17:55)

  slm ben kıbristan cevdet komyon,tir vs.gibi ingilterede söför arayan şirketlere duyurulur. acil iş arıyorum.tel.0533 843 0791 ulasabilirsiniz…

  gunaydan

  (February 24, 2014 - 14:11)

  selam merhaba ben gunaydan msleyim terzilik su an yunanistandayim duymusunuzdiur yunanistanda iss yollari cok kotu bende bu yzuden ingiltereye gidip calismak istiyorum mesleyim terzilik daha once fabrikada calsitim tekstil uzerine diplomam var eger ulasmak isetrseniz cep num 00306975938056

  kadirakyol

  (February 15, 2014 - 18:34)

  ıskender ve tavuk doner ustasıyım ve daha once katar duha da calısıyodum maasla anlasırsak ben hazırım bukadar

  mursil devecioğlu

  (February 10, 2014 - 17:57)

  merhaba
  ben mursil Devecioğlu deneyimli tır şoförüyüm src 5 ve tüm belgelerim mevcud olmak üzere İngiltere ve Londra da çalışmak istiyorum ilgilenmenize rica ederim 05424751768

  şenol pehlivan

  (February 9, 2014 - 18:08)

  merhaba ben diş teknisyeniyim uzun zamandır hayalim londra ve orada yaşayıp ölmek istiyorum iyi bir cad cad teknisyeniyim ayrıca eos lazer makinasını a’dan z’ye biliyorum 0535-652-26-75

  hüseyin

  (February 5, 2014 - 13:07)

  ben erkek kuaförüyum ingilter
  ede calişmak istiyorum

  İsa

  (January 31, 2014 - 17:21)

  Dört yıllık profesyonel fotoğrafçıyim. Yurt dışında iyi bir yerde fotoğrafçılık yapmak istiyorum

  sena

  (January 27, 2014 - 13:05)

  merhaba,6 yıllık modelistim (bayan grup) upper seviyesinde ingilizcem var. ingilterede tekstil firmasında çalışmak istiyorum.

  recep

  (January 12, 2014 - 16:08)

  slm ben recep ust bendönerciyim iş ariyurum benm yatgimd öner et ve bunu maradn bulabilirsiniz 0543 715 26 33

  Kerem Doğan

  (January 12, 2014 - 14:58)

  Kuyumcuyum ve yurt dısında çalışmak istiyorum 05343582984

  ağit yıldız

  (January 1, 2014 - 00:23)

  iyi günler ben bir iş arıyorum bedava çalışırım yeterki eşim ve çocuklarımın yanında oolayım 05432637047

  ahmet

  (December 29, 2013 - 09:51)

  SLM BEN DÖNER VE KEBAP USTASIYIM YURTDIŞINDA İŞ ARIYORUM NOT. AVRUPA VATANDAŞIYIM 0534 845 21 22

  ömer

  (December 23, 2013 - 22:03)

  ingilterede araba tamirhanede çalışmak istiyorum 00905309365350

  ümit

  (November 25, 2013 - 17:11)

  slmlar ben ankara dan ümit işmakineleri hidrolik ve mekanik sistem tır kamyon otobüs ve otomatik şanzuman tamir bakımı yapmaktayım ingilterede bana uygun bir iş olursa gelmek istiyorum +90531 600 70 71 ümit usta ….

  sevda babacanlı

  (November 15, 2013 - 12:14)

  ben türk vatandaşıyım kıbr ısta yaşıyorum 7 garsonluk yapıyorum vuni palasta çalıştım bakım evinde yaşlı hasta baktıyorum yatılıda olam saglık dersi aldım iş arıyorum yatılıda ola bilir bakım evide 05338706255

  Ayten

  (October 24, 2013 - 20:01)

  Merhaba, biz Bulgsristanda yasayan bir Turk aylesiyiz.Ocak 2014 te Ingiltereye gocmek nietindeyiz,ama baze sorularimiz var!Ruscamiz,Turkcemiz ve biraz Ingilizcemizde var ama is bulmak icin yeterlimi bilmem.Ben universite mevzunuyum ve 15 yildir kesimhane sefi olarak calisiyorum, esimde
  soforluk yapiyor.Bir cocugumuz var
  ilk okul 2-ye gidiyor.Oglum okulda
  ingilizce okuyor,acaba ingilterede
  okuluna nasil devam edebilecek?
  Calistigim setorler tekstil ve mobilya, otel de de calisabiliriz, sizce bu sartlara gore is bulabilirmiyiz.

  nasil
  okul

   Inan

   (October 25, 2013 - 09:18)

   Merhaba,

   Oğlunuz yerleşeceğiniz bölgede bir ilk okula gidebilir. Bunun için öncelikle yerleşeceğiniz bölgenin belediyesinin internet sitesine bakmanızı öneririm.

   Sizin iş bulmanız da gayet mümkün. İngilizce konuşabilmeniz ve iş tecrübeniz iş bulmanız için avantaj sağlayacaktır. Gerek internetteki iş ilanları ile gerekse Londra’ya geldiğinizde iş bulma kurumlarına kayıt yaptırarak iş aramaya başlayabilirsiniz.

  uysal bosna

  (October 20, 2013 - 14:59)

  Looking for a job proofreading

  uysal bosna

  (October 20, 2013 - 14:57)

  I’m looking for men who are interested in working in london address kuafor

  haydar gören

  (October 20, 2013 - 13:44)

  ben istanbulda yaşıyorum burda motor kurye olarak çalışıyorum ve garsonluk yapıyrum işe çok ihtiyacım lütfen yardımcı olurmusunuz 05545995566 lütfen yardımcı olunuzzzzzzzzzzz

  halil yolcu

  (September 29, 2013 - 17:29)

  ingilterede calışmak istiyorum mobilya mutfak iç dekarasyon pvc ustasıyım 21 yıllık deneyim meslegim var halfelik belgem var tl 0,5,0,76972,5,0,3, ararsananız sevinirim kolaygelsin,

  Gizem

  (September 21, 2013 - 23:30)

  Tekstil Mühendisliği ve İşletme mezunuyum. Çalışma tecrübem henüz yok. İngiltere’de (özellikle Londra’ya yakın bir yerlerde)kendi alanımda iş bulabilme ihtimalim nedir? Yerleşebilmek için öncelikle iş bulmuş olmam mı gerekiyor? Bilgisi olan birileri aydınlatabilir mi? Teşekkür ederim.

   Inan

   (September 22, 2013 - 09:52)

   Merhaba,

   Ingiltere icin verilen butun is ilanlarini listelemekteyiz. Sitemizde arama yaparak size uygun ilanlari bulabilirsiniz. Bu ilanlara tiklayarak istenilen kriterleri gorebilir ve sizin profilinize uygun ilanlara basvurabilirsiniz.
   Unutmadan, Ingiltere’de calisabilmek icin AB uyesi bir ulkeden pasaportunuz yoksa calisma vizesi almaniz gerektigini hatirlatmak isterim.

  bayram oral

  (September 20, 2013 - 20:34)

  inan bey merhabalar ben mobilya stasiyim su anda londrada liverpool street tarafinda ikametgah ediyorum leslegim var fakat ingilizcem yeterli degil , herkez gibi benmde soruum is arastiriyorum fakat bulamadim veya ben anlamadim yardimci olabileceginiz bir konu olurmu acaba bununla ilgili

   Inan

   (September 21, 2013 - 10:40)

   Merhaba,

   Ingilizceniz yeterli degilse mecburen Turklerin yaninda calismaniz gerekecektir. Turklerin yogun olarak yasadigi Harringey, Wood Green, Tottenham gibi bolgelerde is bakmayi deneyebilirsiniz.

  Pinar Dincer

  (September 14, 2013 - 14:03)

  Merhaba Esra Soydan:
  Bende is ararken Turkish Bank`in ilanlarini yayinlayan bir site gordum. Belki sana yardimci olabilir.

  http://www.indeed.co.uk/

  Adil Yeşilbağ

  (September 14, 2013 - 09:22)

  Ben uzman bir masörüm bir çok spa merkezlerinde ve otellerde ve saunalarda çalıştım .Benim ikinci bir mesleğim ise sulu ve ev yemekleri üzerine aşçılıktır ,,,,,Her iki mesleğimde de çok iyi olduğumu düşünüyorum ve her iki mesleğimde uzman olduğumu gösteren belgelerim bulunmaktadır.Benim için hangisini uygun görürseniz çalışmaya hazırım taleplerinizi bekliyorum.Biraz değişikliğin herkese olduğu gibi banada iyi geleceğinden eminim….Cep tel:0535 850 36 99,Ev:0342 324 62 64

  Pinar

  (September 11, 2013 - 10:41)

  Merhaba Inan Bey;

  Evlilik nedeni ile geldim. Calisma iznim var.
  Ilgilendiginiz icin tesekkurler. Linki inceleyecegim.

  esra soydan

  (September 9, 2013 - 15:39)

  merhaba.ben ıngılterede yasıyorum.üniversıte mezunuyum.ingilizem cok iyi değil.türlkiyede uluslarası tıaret mezunuyum.ıngılıceme cok guvenemedıgım içın basvuru yapamıyorum.turkısh bank ılanlarına nasıl basvurabılırım.bilgilendırırsenız sevınırım..

   Inan

   (September 14, 2013 - 09:34)

   Merhaba,

   CV hazirlayip, bir cover letter da yazarak (kisaca kendinizi tanitip neden o bankada calismak istediginizi belirtip ve vize durumunuzu da ekleyerek) bankalarin “careers” sayfalarinda size uygun is ilanlarina bakin. Bankalarin is basvuru surecleri farklilik gostermektedir. Bu nedenle her bankanin yonergelerini izleyerek basvurmanizi oneririm.

  Pinar

  (September 5, 2013 - 18:07)

  Merhaba: Ingilterede yeniyim. Turkiyede bilgisayar programcisi olarak calistim. 5 yillik tecrubem var. Ingilterede de calismak istiyorum. Freelance yada fulltime olarak calismak istiyorum.

  Tesekkurler..

  ümit

  (August 9, 2013 - 08:43)

  merhabalar türkiye de işmakineleri hidrolik mekanik sistem ve kamyon tamiri yapmaktayım ingiltere de çalşımak istiyorum bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim 0531 600 70 71

   Inan

   (August 12, 2013 - 19:31)

   Merhaba,

   İş ilanları sayfasında size uygun bir ilan bulmanızı öneririm. Sonrasında ise firma sponsorluğunda iş vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

   Inan

   (August 13, 2013 - 23:34)

   Merhaba,

   Kendi alanınızda eleman arayan firmalar ile iletişime geçebilmek için öncelikle verilen iş ilanları arasında arama yapmalısınız. Sonrasında firmalar ile iletişime geçip size sponsor olmalarını talep edebilirsiniz.

  Iklime

  (August 4, 2013 - 14:31)

  Merhaba,
  Bulgaristan vatandaşıyım, ama turkce konusuyorum buradayim ve is ariyorum restauranta borek iyecek icecek ve temizlik olarak herseyi yapabilim ise gercekten cok ihtiyacim var ararsaniz sevinirim 07442203808

  cemal

  (July 25, 2013 - 03:49)

  Mereba ismim cemal TURKMENISTAN vatandaşım ingliteryede inşat isinde çalışmak istiyorum tessat alçı,galip,demir ekibimde var,fark etmez arasaniz sevinirimtel nomuram 0099367543542 saygılar.

  yılmazeratılgan

  (June 23, 2013 - 21:47)

  15 yılldır otelcilik ve hastanede kat süpervayzer im kıbrįsta otelde çalįşıyorum tüm makinaları kullanırįm hijyen kurallarını eksiksiz bilirim ingilterede çalısmak istiyorum
  Tel.05488906076

  Gulden

  (June 9, 2013 - 15:41)

  Merhaba,
  Bulgaristan ve Türkiye vatandaşıyım,Bulgaristan Bilgisayar mühendislik fakültesi mezunuyum,ingilizcem intermediate seviyesinde ,şuanda Türkiyede çalışıyorum.İngilterede legal çalışabilirmiyim,çalışma izni ile ilgili sorun olurmu?
  Teşekkür ederim.

  Fehmi Nizam

  (June 9, 2013 - 10:36)

  Kendim Insaat Muhendisiyim Bati Trakya Turklerinden olup Yunanistan vatandasiyim. Londraya ingilizceyi ogrenmeye geldim. Londrada Turk Insaat Firmalarinda Insaat Muhendisi olarak veya Harita Muhendisleri yaninda yardimci eleman olarak is ariyorum.

  Mobi: 07543281024

  kerim

  (June 4, 2013 - 10:51)

  1978 yılında borsa et lokantasında işe başladım sonraki yıllarda kaşı beyaz et lokantası florya yeşil yurt spor kulubü cerrahpaşa tıp fakültesi çapa tıp fakültesi kız öğrenci yurtları biltek ünüversitesi heybali ada su sporları antalya spor severler derneği çorlu mete turistlik tesisleri mar mara ereğlisi hilal dinlenme tesisleri istanbul wow hotel holidayn hotel basat bakırköy sanatçılar derneği askerlik hizmetim amasya ordu evi mutfak sorumlusu şef 17 ay saygılarıma 05313483958 bolu mengen

  kevin

  (April 30, 2013 - 19:59)

  SELAM!

  COK ACIL LONDRADA RESTORAN ISLERINDE CALISMAYA RAZIYIM …, CUNKU BORCUM VAR ONU ODEMEK ICIN …BANA ARKADASLAR YARDIMCI OLURSANIZ ..MEMNUN OLURUM ..

  kamil

  (April 1, 2013 - 18:27)

  selam
  herhangi bir kalifikasyonum yok amacim ingilizce ogrenmek elimin boslunu degerlendirmek sahada ogrenmek tavsiyesi olan varsa memnun olurum

  merve

  (January 31, 2013 - 11:06)

  selam, öncelikle söylemek isterim başarılı bir site olmuş tebrikler.
  ben londrada masterımı yeni bitirdim greenwich universitesinde suan 20 saatlik çalışma iznim var ve kalıcı iş bakıyorum londrada başvurdugum şirketlerin sponsor olma olasılı var mıdır ilk defa iş arıyorum ve bu konuda pek bilgim yok. ingilizcem dışında almancam var ve mandarin dili ögreniyorum 6 aya yakın bir süredir backgroundumda baya kuvvetli ama turk vatandaşlarının burda işe girip kalma olasılı nedir hiç bilmiyorum.

   Inan

   (February 9, 2013 - 17:13)

   Sponsor olmalari tabiki de mumkundur. Is basvurunuzda durumunuzu belirtirseniz firmalarin sponsor olabilmeleri konusunda yardim isteyebilirsiniz. Firmalarin bir kismi onceden de baskalarina sponsor olmuslar ise demektir ki bu is icin lisansa sahipler ve size sponsor olmalari daha kolay olacaktir.

   Eger sponsor bulamazsaniz Ankara Anlasmasi ile kendi firmanizi kurup calisma ve oturum hakki elde edebilirsiniz.

  hasan

  (January 20, 2013 - 15:56)

  Selamun aleykum
  londrada ikamet etmekteyim buraya 9 aylik dil kursu icin geldim ileri seviyede rusca biliyorum. is ariyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim tel;07423634503

  erdinc

  (January 9, 2013 - 15:09)

  siva,boya,fayans,su tesisati,mutfak,marangoz isleri,banyo,duvar orme,oda bolmeleri TEL.O7553219286 ERDINC USTA LONDON.LONDRA DISI OLABILIR

  Cem Küsmez

  (January 5, 2013 - 19:09)

  İngilterede daha çnce yaklaşık 8 ay çalıştım ingiliz vatandaşıyım ama türkiyedeki işimi bırakıp gelemiyorum interview ı online olarak yapan bi firma yada vir türk yardımsever varmıdır

   Inan

   (January 6, 2013 - 20:26)

   Zor bur durum acikcasi. Bazi risklere girmek cok daha kolay olacaktir. Yaptiginiz is uzmanlik gerektiriyorsa internet uzerinden mulakat yapan firmalar tabiki de bulabilirsiniz. Bunun disinda pek umitlenmeyin derim. Bir sure is ilanlarini arastirip basvurulariniz ile gonderdiginiz cover letter da durumu aciklayin. Sonuc cikmaz ise riske girip isinizi birakmaniz gerekebilir.

  bilan

  (January 1, 2013 - 21:38)

  selama is ariorum insat turiu uata olarak iar turliu is iaparim ingliz eiletim var vanim var ufak araam var tulum var airetean ns insorangim var utr var 39 iasindaim tf nrumaram 07425761429 isim bulent tesekurlear

  çağdaş yağlıcı

  (November 13, 2012 - 15:36)

  baklava ve baklava çeşitleri ustasıyım su böreği ve baklava böreği ustasıyım aynı zamanda istanbulda yaşıyorum inğilterde çalışmak üzere iş arıyorum maaş sosyal hakları sağlam kalıcak yer işvererne ait olması şartıyla gidebilirim yurtdışına dürüst insanlarla çalışmak istiyorum mesleğimde kendime güvenim sonsuz referanslarım var 0544 203 57 80 bu işe girmek veya yeni yer açmak isteyenlerde olabilir veya orada baklava satış yeri olan da olabilir dürüst yalan dolan olmaan insanlar her zaman benimle beraber yükselmiştir

  Hulya

  (October 16, 2012 - 21:51)

  Merhaba calisma iznimiz olmadan da bu ilanlara basvurup firma ile anlasarak calisma izni almamiz mumkun mu?

   Inan

   (November 15, 2012 - 23:25)

   Eğer firmalar size sponsor olmayı kabul ederse firma sponsorluğunda çalışma vizesi alabilir ve çalışabilirsiniz. Unutmayınız ki firma sponsorluğunda başvuracağınız çalışma vizesi pek de kolay verilmemekte. Başvuracağınız pozisyona, firmanın AB sınırları dahilinde hiç bir ülkede sizin alternatifinizi bulamayacak olduğunu net olarak ispatlaması ve bu pozisyona ait iş ilanını paralı olarak gazete ve diğer medya kurumlarında duyurup kimseyi işe alamadıklarını belirtmesi gerekiyor. Bu süreç çok daha detaylı. Genel yorumum oldukça zor olduğudur.

  sennur

  (October 3, 2012 - 20:30)

  20 yil’dan fazla dikiscilik calistim ,ayri operasyon deyil her tur operasiyon yapabilirim basindan sonuna kadar ,yeterki modeli goreyim,memlekette atolyem var cunku,ama simdi burda kizlarimin yanina yerlestim ve calismak istiyorum ilgili olanlara….

  samet

  (October 1, 2012 - 20:54)

  selamlar turk bulgar cifte vatandasiyim ve ingilterede is arayanlara katilmak isterim universite isletme mezunnuyum fakat bulgarca disinda bi yabanci dilim ypok az derecede bi ingilizcem olabilir,turkce diliyle calisabilicem bi is bulunabilirmi acaba mutfak isleride olabilir.

   Inan

   (October 6, 2012 - 20:53)

   Merhaba,
   Tavsiyem kesinlikle bir süre İngilizce kursuna gidip az da olsa öğrenmeniz yönünde olacaktır. İngilizce konuşmadan da Türk restoranlarında çalışabilirsiniz ama hayat standartlarınız pek iyi olmayacak ve çok sorun yaşayacaksınız.

  ekinci

  (September 3, 2012 - 10:58)

  merhaba ben türkiyede yaşıyorum yeşil pasaportum var londraya gitmek istiyorum kamuda çalışıyorum londra da yaşayan bir arkadaşım var ankara anlaşmasıyla orda kalıyor bana davetiye gönderse ben vize ala bilirmiyim

   Inan

   (September 10, 2012 - 12:18)

   Merhaba,

   Yesil pasaportun Ingiltere’ye vize alirken farkli bir katkisi malesef ki yok. Ingiltere’ye turist olarak gidecekseniz hotel rezervasyonu yerine tanidik yaninda kalacaksaniz davetiye mektubu ise yariyor. Davet eden kisinin pasaport ciktilarini da eklemeyi unutmayiniz.

  yasemin

  (August 11, 2012 - 23:01)

  merhaba ben bulgaristan göçmeniyim bulgaristanda diş hekimi mezunuyum 4 yıldır istanbulda mesleğimi sürdüyorum .ingilterede mesleğimi sürdürmek istiyorum.vize alırken çift vatandaşlığımın kolaylığı olabilirmi ve nişanlımla orada evlenmeyi düşünüyorum neler yapmam gerekir bilgi alabilirmiyim .

  Aynur Khan

  (May 10, 2012 - 12:35)

  Turklerin calisabilecegi isler olsa daha iyi olur bence

   Inan

   (May 14, 2012 - 22:53)

   İş ilanları içinde Türkçe bilenler için olan ilanlar filtrelenmiş şekilde Go Londra sitesinde yer almaktadır.

  fehmi payam

  (April 19, 2012 - 14:51)

  merhabalar ben 20 yıldır tekstil le ugraşmaktayım ve son 7 yıldır modelistlik yapıyorum her turlu ve her model kalıp ve seri yapıyorum dikiş tadilat yani anlıyacagınız kendine guvene çok iyi bir tekstilci ve ingilterede iş arıyorum degerlendirir seniz sevinirin cevap bekliyorum tlf 05073177841

  […] Main menu Skip to content HomeBarınmaEv TipleriEğlenceGece HayatiFotoğraflarKolay İngilizceTurizmGörülecek YerlerUlaşımBisiklet-CyclingMetroOtobüs-Bus-BusesVizeİngiltere Öğrenci VizesiYe & İçEğitimDil OkullarıÜniversitelerYaşamCalismak – Is hayati – Kariyerİş İlanlarıS.S.SHakkında […]

  […] Main menu Skip to content HomeBarınmaEv TipleriEğlenceGece HayatiFotoğraflarKolay İngilizceTurizmGörülecek YerlerUlaşımBisiklet-CyclingMetroOtobüs-Bus-BusesVizeİngiltere Öğrenci VizesiYe & İçEğitimDil OkullarıÜniversitelerYaşamCalismak – Is hayati – Kariyerİş İlanlarıS.S.SHakkında […]

Leave a Reply