Hakkında

Öncelikle GoLondra.com sitesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Site hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdakileri okuyunuz. Sormak istedikleriniz için ise bu sayfanın alt kısmında göreceğiniz email adresini kullanabilirsiniz.

Londra şehrinde yaşamaya başladıktan sonra edindiğim deneyimleri ve tecrübe ettiklerimi arkadaşlarımla paylaşmak adına bu siteyi kurdum. İlk yazımı 16 Mayıs 2009 tarihinde ekledim. Zamanla site trafiği artmaya başladı. Şuan dünyanın dört bir yanından binlerce kişi GoLondra sitesini ziyaret etmektedir. Amacım bildiklerimi başkalarına aktarmak ve Londra’ya gelmek isteyen olur ise onların merak ettikleri sorulara cevap vermek. Sizlerden gelen yüzlerce tebrik ve teşekkür emaili verdiğim bilgiler için harcadığım saatlerin en güzel karşılığı olduğundan bana yazmaktan çekinmeyiniz.

Umarım GoLondra sitesinde yer alan bilgiler sizlere yararlı olur.  Buraya yazdıklarım biraz özgüven aşılayabilir, biraz tedbirli olacağınız yerleri öğütler biraz da işlerinizi kolaylaştırır.

Ben kimim?

Adım İnan. Türkiye’de üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra Londra’ya yerleşeli 15 yılı geçti. İngiltere’ye ilk ayak basmamla birlikte yeni bir ülke yeni bir heyecan dedim. Her şey tabi ki tıkırında olmadı. Zorlukları çözümler üreterek teker teker aşmak ve bu süreçte yaşadıklarımı başkaları ile paylaşıp benzer sorunlar çekenlere internet üzerinden yardımcı olabilmek adına bu siteyi kurdum. Herhangi bir karşılık beklemeksizin binlerce ziyaretçime 2009 yılından beri İngiltere ile ilgili yardım ediyorum.

Site ile ilgili olarak:

1. GoLondra.com sitesinin içeriği ve sitede kullanılan her türlü materyal GoLondra.com sitesine ait olup tüm hakları saklıdır. Sitedeki içeriğin izinsiz kullanılması suç teşkil etmektedir. Eğer sitede yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmak istiyorsanız bilgiyi alıntıladığınız sayfaya açık ve net bir şekilde kaynak gösterip link vermelisiniz. Bunun icin [email protected] adresinden iletişime geçip kullanmak istediğiniz içerik ve kullanım amacınızı belirterek izin alınız.

2. Sitede kullanılan içerik ve bilgilerden doğacak bir yanlış anlama ve aksaklık üzerine sorumluluk kabul etmemekteyiz. Kritik bilgiler kaynak gösterilerek desteklenmekte olup yorumlar şahsi deneyimler üzerine harmanlanıp sitedeki yazılarda yer bulmaktadır.

3. Sitenin kullanımı tamamen ücretsiz olup sitenin sunduğu hizmetin karşılığı olarak ziyaretçilerden herhangi bir beklentimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle olası memnuniyetsizliğiniz için özür dilemekle beraber herhangi bir mesuliyet kabul etmemekteyiz.

4. Diğer pek çok sitede olduğu gibi GoLondra.com sitesinde de site trafiği kayıt altında tutulmakta ve bu kayıt esnasında ziyaretçilerin kullandığı işletim sistemi, tarayıcı, IP adresi gibi bilgiler ziyaretçinin kimliği ile ilişkilendirilmeden sadece istatistiki amaçlar ile raporlanmaktadır. Ziyaretçilere ait hiç bir gizli bilgi üçüncü parti firmalara ve bireylere verilmemektedir. GoLondra.com sitesinde hiç bir bilginizi paylaşmanız gerekmemekte olup gizliliğinizi korumanız için siteye gönderdiğiniz mesajlar moderasyondan geçirilip sorunsuz bir şekilde olduğu kanısına varıldığında onay verilip sitede gösterilmektedir.

5. Sitede reklam amaçlı diğer sitelere linkler görebileceğiniz gibi reklam amacı olmayan ve sadece bilgilendirme ve kaynak gösterme için diğer sitelere linkler görebilirsiniz. GoLondra.com sitesi dışında bir site doğrudan bir bağımız olmayıp bu sitelerin kendi gizlilik şartları tamamen GoLondra.com sitesinden bağımsızdır.

İletişim için / to Contact:

admin @ golondra.com

29 Comments

  1. Merhaba ben İngiltere’de üç yıldır ikamet ediyorum. Sağlık meslek lisesinden acil tıp teknisyenliği bölümünü bitirmiştim ve Londra’da bu ay kan alma(phlebotomy) kursunu bitirdim. Nasıl bir yol izlemem lazım nhs işine girebilmek için bilen varsa eğer yardımcı olabilir misiniz

  2. Merhaba Tuna Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nde acil tıp teknisyenliğini yüksek derece ile bitirdim, Medipol Üniversitesi nde Anestezi teknikerliği okudum o da aynı şekilde yüksek bir puanla bitirdim . İngiltere de bu iki diplomamla herhangi bir sağlık kuruluşunda çalışabilir miyim, bilgilendirirseniz sevinirim

  3. Merhaba,sitenizdeki yazılarınızı okudum.Radyoloji teknikerliği mezunuyum ama internette çok fazla detaylı ve net bilgi bulamadım belki yardımcı olabilirsiniz diye sormak istedim.Bu bölüm için lisans tamamlama ya da iş imkanı var mıdır? Ya da önlisans mezunu olarak orda iş imkanım var mıdır?
    iPhone’umdan gönderildi

Bir Cevap Yazın