GoLondra’dan Bir Turizm Hizmeti – LTvF

Last updated on Ocak 13th, 2019 at 08:20 pm

‘Londra Turları ve Fotoğrafçılık – LTvF’

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığım bir proje olan LTvF hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

2007 senesinde geldiğim Londra şehrini o kadar beğenmiştim ki, hobi olarak yaptığım fotoğrafçılığımı bir üst seviyeye çıkarmamda çok büyük katkı sağlamıştı. Yıllar geçerken geriye baktığımda her sene daha da çok vakit ayırarak fotoğrafçılığımı geliştirmeye ve bu süreçte de dünyayı çok farklı bir gözle görmeye başladım. Londra’nın güzellikleri ve tüm detayları daha da belirgin olarak karşıma çıkmaya başladı.

İşte bu nedenle de oldukça zevk alarak yaptığım şehir yürüyüşleri ve bisiklet gezintilerini fotoğrafçılık ile birleştirerek LTvF hizmetini sunmaya karar verdim. Öyle ki, iki zevk alarak yaptığım hobi, amatör ruhlu bir şekilde dolu dolu bir içerik ve aylarca yapılmış bir planla birleşince ortaya LTvF çıkıyor. Zaten belirli bir süredir yapmakta olduğum bu hizmet nihayet GoLondra’nın bir parçası olarak isim kazandı.

LTvF

Neden LTvF?

Yurt dışı seyahatlerinde özellikle büyük şehirleri gezmek için genellikle bir kaç günlük bir süre ayırmaktayız. Kısıtlı zaman, bütçe ve tatil süresi göz önüne alınınca kısa zamanda çok şey başarmak hepimizin hedefi olmaktadır. Hayat bazen zordur;

“Patron 3 gün izin verdi, 3 günde ne kadar gezebilirim?”

 

Londra da nereyi göreyim diye arkadaşlara soruyorum birisi Trafalgar Square‘e git diyor diğeri Camden Town, 2 günde nasıl göreceğim o kadar yeri?”

 

“Bu İngilizler bık bık konuşur bir şey anlamam, İngilizce bilmeden Londra’yı nasıl gezebilirim ki?, ben en iyisi Ayvalık’a gideyim”

 

“Londra’yı görmek için o kadar para harcayacağım ama değecek mi?”

 

“London Eye, Tower Bridge, Big Ben, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Southbank, St. Paul’s Cathedral, Covent Garden, Tower of London gibi pek çok yeri ne sıra ile görmek lazım, nerelerde fotoğraf çektirmeli, gün batımı nerede iyi izlenir, filmlerde ve fotoğraf albümlerinde gördüğüm o sahneler ve mekanlar nereleridir?”

gibi pek çok sorun ve bahane ile başa çıkamamak nedeni ile bu ve benzeri yurt dışı seyahatleri daha başlamadan iptal ediliyor. Bazen de plan yapmamak veya işlerin plana uygun gitmemesi nedeni ile yapılan onca masraf ve harcanan zaman boşa gidiyor. Bilindik bir tur rehberi istemiyorsunuz ki çoğu tur rehberi onlarca sıkıcı şey anlatır ama ertesi gün hepsini unutursunuz. Ayrıca tur boyunca boşa giden saatler de cabası…

Bu sorunları ve iyi vakit geçirmek için Londra şehrini ziyaret edecek turistlerin genel isteklerini bilmem, LTvF’in aslında kendiliğinden doğmasına yol açtı. Oldukça makul fiyatlandırılmış bir tur olması ve bu tur sırasında Londra tur rehberinizin aynı zamanda fotoğrafçınız olması sanıyorum ki iyi vakit geçirmek isteyen herkesin ilgisini çekecektir.

LTvF hakkında detaylı bilgi almak ve iletişime geçip rezervasyon yaptırabilmek için Londra Turları ve Fotoğrafçılık sayfasına bakınız. Kimler için ilginç bir hizmet olduğunu ve ne şekilde faydalanacağınızı bazı güzel noktalara değinerek bu sayfada belirtmekteyim.

Kendinize bir iyilik yapıp bu hizmetimden faydalanmak isterseniz [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. LTvF sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Görüşmek üzere!

İnan

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: