Trafalgar Square Time Lapse Video

Last updated on Ekim 26th, 2011 at 11:16 am

Londra’nın en popüler meydanlarından Trafalgar Square’de time lapse video çekimi yapma fırsatım oldu. Havanın kapalı oluşu tipik bir Londra görünümü sağlamış olsada tercihim tabiki de güneşli bir gün!

İyi seyirler dilerim:

Yazar: Inan

4 thoughts on “Trafalgar Square Time Lapse Video

  Nesrin Galatalı

  (Mart 15, 2012 - 19:28)

  Bloğuma Covent Garden ile ilgili fotoğraf ve yazılar ekledim. GoLondra linki de var. Bakarsanız sevinirim.

   Inan

   (Mart 21, 2012 - 20:19)

   Teşekkür ederim gayet şık olmuş 🙂 Londra yazınız ve fotoğraflar da tekrar söylemem gerekirse bir o kadar güzel.

  Nesrin Galatalı

  (Şubat 29, 2012 - 22:00)

  Merhaba,
  Kısa bir süre önce turistik amaçla Londra’ya gittim. Gitmeden önce internette Londra ile ilgili yaptığım araştırmada sitenizden oldukça faydalandım. Emeğinize sağlık. Gittiğim yerlerde çektiğim fotoğrafları ve time lapse videoları www. nelercektimneler.blogspot.com’da paylaşıyorum. En son Londra fotoğrafları var ve eşimle birlikte hazırladığımız bir de Londra time lapse videomuz var. Ziyaret ederseniz sevinirim.
  Bir de küçük ricam var: Bu videoda kullandığınız müzik çok hoşuma gitti. Soundhound’da bulamadım. Müzikle ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  Saygılar,
  Nesrin Galatalı

   Inan

   (Mart 1, 2012 - 15:34)

   Merhaba,

   Fotograflariniz ve sitedeki anlatiminiz cok guzel ve eglenceli olmus. Umarim Londra’da iyi vakit gecirmissinizdir? Timelapse video’nuz da oldukca hosuma gitti. Tebrik ederim. Video’da kullandigim muzik The Bendegos a ait olan “Crossing Over”.

   Sicin icin de uygunsa sitenizdeki Londra yaziniza GoLondra sitesi hakkinda kisa bir bilgi ve link ekleyebilirseniz cok mutlu olurum.

Bir Cevap Yazın