Thames Festivali 2011

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 03:41 pm

Londra’da bu haftasonu ne yapmalı? sorusuna cevap bulamıyor iseniz bu yazı tam size göre. 10 ve 11 Eylül Londra için oldukça hareketli bir haftasonu olacak. Etkinliklerin en başında Thames Festivali geliyor. Londra belediye başkanının düzenlediği yaza veda Thames Festivali binlerce insanı ağırlayacak.
Thames Festivali dört farklı noktada gerçekleşecek:

1. Bölge: London Eye ile Waterloo Bridge arasındaki alan.

2. Bölge: Waterloo Bridge ile Blackfriars Bridge arasındaki alan.

3. Bölge: Blackfriars Bridge ile London Bridge arasındaki alan.

4. Bölge: London Bridge – Tower Bridge arasındaki alan ile daha ilerisi.

Kısaca Thames nehrinin güney kısmında London  Eye’dan başlayıp Tower Bridge’i geçerek uzanan güzergah üzerinde hemen her yerde festival etkinliklerine katılmak mümkün. Hava Cumartesi günü kapalı ama yağış ihtimali düşük. Sıcaklık ise 23 C civarında. Pazar günü ise yağış ihtimali daha yüksek ve sıcaklık düşecek.

Festivalin resmi web sitesi daha detaylı bilgi barındırmakta. Farklı bölgelerdeki etkinliklerin listesi ilginizi çekebilir.

Festival fotoğraf çekmeyi sevenler için ise bir yarışmaya katılma fırsatı da tanıyor. Festival boyunca çektiğiniz fotoğraflar ve 1 dk süreli kısa videolar ile yarışmaya katılabilir ve Nikon D7000 DSLR kamera kazanabilirsiniz. Ödüller sadece bununla da sınırlı değil. Fotoğraf yarışması hakkında detaylı bilgi festivalin web sitesinde yer almakta. Şimdiden iyi şanslar!

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: