Royal Albert Hall 2012 Ocak-Nisan Ücretsiz Etkinlikler

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 02:53 pm

Royal Albert Hall’da 2012’nin ilk çeyreğinde düzenlenecek etkinliklerin ücretsiz olanlarını bu yazıda derledim. Birbirinden kaliteli gösterilerin sahne aldığı RAH kaliteli zaman geçirmek için Londra’da yapılacaklar listenizde yer alması gereken bir yer. Gösterilerin ücreti genellikle 10£ ve üzeri olarak belirlenmekte. Her dönem çeşitli ücretsiz gösteriler de düzenlenmekte. Önümüzdeki Ocak ve Nisan ayı arasında gerçekleşecek ücretsiz aktivitelere bakacak olursak;

1- REFLECT (Ücretsiz Sergiler)

Giriş katı koridorunda 1. kapıdan giriş yapılarak bu sergiler gezilebilir.

a- The Royal Photographic Society – International Images for Science: 27 Şubat Pazartesi – 25 Mart Pazar günleri arasında gerçekleşecek olan bu sergi 50 adet birbirinden etkileyici fotoğrafı barındıracak. Dünyanın en gizli yerlerinde çekilmiş bu fotoğrafların bilim için ne kadar önemli olduğunun vurgulandığı sergide insan vücudunun iç dünyasından, uzay keşiflerine veatomların oluşturduğu yapıtaşlarına kadar pek çok etkiletici fotoğraf sergilenecek.

Sergiye ücretsiz girişler ise son iki gün olan 24 Mart Cumartesi 11:00 – 13:00 arası ile 25 Mart Pazar 11:00 – 13:00 arası olacak.

b- Love Music Love Food: Son iki yıldır görkemli fotoğraflarını sergileyen LoveMusicLoveFood bu sene de birbirinden çeşitli müzisyenlerin sevdikleri yemekler ile verdikleri pozları sergileyecek. Bu sergi aynı zamanda Teenage Cancer Trust desteği ile düzenlenmekte.

Sergiye ücretsiz girişler ise son iki gün olan 31 Mart Cumartesi 11:00 – 13:00 arası ile 01 Nisan Pazar 11:00 – 13:00 arası olacak.

2 – ignite (Ücretsiz müzik)

Royal Albert Hall’da bulunan Cafe Consort öğle saatlerinde kahve & çay keyfi için oldukça ideal. Kahve keyfinize biraz müzik katmak isterseniz de bu ücretsiz konser günlerini denk getirmenizi öneririm. Herhangi bir rezervasyona gerek yok. 12:00 -13:30 arasında ücretsiz canlı müziğin olduğu günler ve sahne alacak sanatçılar şu şekilde:

  • Basin Street Brawlers (25 Ocak Çarşamba)
  • Giovani Quartet (7 Şubat Salı)
  • Albert’s Band – When I Grow Up (14 Şubat Salı) : Elgar Room, 12:00 – 14:30, Door 8’den ücretsiz giriş.
  • Moishe’s Bagel (24 Şubat Cuma)
  • Langley Show Choir (6 Mart Salı)
  • Kamila Iwanski Band (9 Mart Cuma)
  • Maciek Pysz (16 Mart Cuma)
  • Hot Potato Syncopators (30 Mart Cuma)

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: