Amazon Black Friday

Noel Tatili Öncesi Büyük İndirim Başladı

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 03:09 pm

Noel tatili öncesi büyük indirimler başladı. Londra ve İngiltere genelinde alışveriş için en uygun zamanlardan birisi olan Aralık ayına girilirken bu indirimlerin en popüler olanı siz bu yazıyı okurken Amazon Black Friday Indirimleri sitesinde devam ediyor. Amazon sitesinin yılda bir defalık bir haftalığına (21 Kasım – 25 Kasım 2011 arası) yaptığı bu indirimler oldukça limitli bir stok için geçerli.

Kendi seçtikleri bazı ürünlerde hiç bir yerde bulamayacağınız ucuzlukta fiyat aralığı belirliyorlar. Bu fiyatlar ise ürünün satışa çıkacağı dakikaya kadar gizli tutuluyor. İngiltere’de çok büyük bir müşteri kitlesi bulunan Amazon satışa çıkardığı bu ürünler içinde orijinal film DVD’lerini 1£, Nintendo Vii oyun konsolunu 50£ gibi fiyatlar ile geçtiğimiz sene pek çok kişiye satış gerçekleştirdi. Ürünler sitenin satış yaptığı her kategori için çeşitlilik sunmakta.

Eğer gerçek indirimler ile alışveriş yapmak istiyorsanız kesinlikle bu hafta gerçekleşecek Black Fridays indirimlerini kaçırmamanızı öneririm.  Bazı rakamlar ile konuşmak gerekir ise İngiltere’de Aralık ayı boyunca internetten yapılan alışverişlerde 7.75 Milyar £ harcanacağı hesaplanmakta. Noel öncesi alışveriş çılgınlığı için sanıyorum ki bu rakam yeterli bir açıklama olacaktır.

Bugün ise Mega Pazartesi olarak adlandırılmakta. Sebebi ise tahminen 424 Milyon £ harcama yapılacak olması…

Amazon’da black fridays indirimleri adı altında satılan ürünlerin en geç yarım saat içinde tükeneceğini de not etmek isterim. Eğer almak istediğiniz bir ürün bulursanız fiyatı açısından hiç tereddüte girmeyin. Daha ucuzunu bulmanız pek mümkün değil.

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: