Marilyn Monroe Sergisi

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 02:42 pm

Kısa bir süre gösterimde olacak ücretsiz Marilyn Monroe sergisi öğle molasında veya Oxford Street civarında dolaşıyorken yarım saatinizi ayırıp görebileceğiniz bir etkinlik. Sergide Marilyn Monroe’ya ait fotoğraflar ile birlikte sanatçının giydiği orijinal elbiseler de yer almakta.  Sanatçının dünyaca ünlü güzelliğini bir kez daha onaylarken  fotoğraflarda gördüğünüz elbiselerin gerçekte ne boyutta olduğunu görebilmeniz açısından da ilginç bir deneyim yaşayacağınızı belirtmek isterim.

Sergi, bu sene Nikon sponsorluğunda olan Getty Images’e ait olan Eastcastle Street de bulunan galeride gösterime girdi. Ulaşım için en yakın metro istasyonu Oxford Circus.

Galerinin Tam adresi :

Getty Images Gallery
46 Eastcastle Street
London, W1W 8DX
020 7291 5380

 

Marilyn Monroe sergisi 23 Mayıs 2012 tarihine kadar devam edecek ve bu süre boyunca ücretsiz gezilebilecek. Sergide genel olarak fotoğraf çekmeniz mümkün iken her bir parçayı teker teker kadraja alacak şekilde fotoğraf çekmeniz yasak bu nedenle sorun yaşamamanız için şimdiden uyarmak isterim. Sergide bugün çektiğim (cep telefonu kalitesi ile!) iki fotoğrafı paylaşmak isterim.

Sergiyi gezmek için ziyaret saatleri:

Pazartesi – Cuma arası 10:00 – 17:30 ve  Cumartesi  12:00 – 17:30 arası olarak belirtilmekte.

Sergide görebileceğiniz fotoğraflardan bazıları sanatçının film setlerinden, diğer bazı aktörlerle olan buluşmalarından ve aynı zamanda 3. kocası olan Arthur Miller ile çekildiği bazı karelerden oluşuyor.

Getty Images fotoğraf sergileri oldukça ilgi çekici ve kaliteli olması yanında ücretsiz olarak düzenlenmesi bir sonraki sergiyi iple çekmeme sebep olduğundan daimi takipçisiyim diyebilirim.  Bu sergide fotoğraflar yanında fotoğraflarda gördüğünüz elbiselerin orijinallerinin de sergilenmesi oldukça ilginç ve hoş bir deneyim yaşamanızı garanti ettiğinden GoLondra.com onayını almış bulunmaktadır 🙂

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: