Londra’nın en iyi DJ Bar ve Pub’lari

Last updated on Kasım 3rd, 2011 at 02:19 pm

Kaliteli müzik dinleyebileceğiniz üst düzey ses sistemine sahip bazı barları sizin için listeledim. Bu mekanlar genelde sağlam DJ’lere sahip ve latin müziklerinden elektronik müziğe kadar çeşitli melodiler eşliğinde güzel zaman geçirmenize olanak tanıyacaktır.

The Dogstar

dogstar_brixton

Adres: 389 Coldharbour Lane, SW9 8LQ

Brixton metro istasyonundan 5 dk yürüyüş mesafesinde olan bu bar aynı zamanda Londra’nın ilk DJ barı olma özelliğini taşıyor.  Dogstar 3 katlı ve büyük sayılabilecek bir bar. Genelde çok dolu olan bu bara girişte ücret vermemek için biraz erken gitmekte fayda var. Hip hop müzikten funk’a kadar çeşitli melodiler Dogstar’ın tarzını yansıtıyor. Bazı günlerde ise komedi şovları düzenlenen barda meksika yemekleri ziyaretçilerinin favorisi.

The Social

the_social_london

Adres: 5 Little Portland Street, W1W 7JD

Ucuz içki ( bira 3.10£ , şarap 3£ ) ve yemek menüsü ile kaliteli müziği birleştiren The Social 90’ların sonlarında açılmış bir bar. Haftanın 6 günü DJ’lerin çaldığı bu barda aylık hip hop karaoke geceleri düzenleniyor. Eğlenmek için birebir 😉

Old Queen’s Head

old_queens_head

Adres:  44 Essex Road, N1 8LN

2006 yılında tekrar açılan bara hafta sonları uzun kuyruklar aşılarak anca girilebiliyor.  Ulaşım için Angel metro istasyonu tercih edilebilir.  Bar 2 katlı ve aynı zamanda arka ve ön tarafında açık alana sahip. Hafta içleri pub quiz’leri yapılmakta. Hafta sonları ise partiler, dans ve aynı zamanda bazı ünlü insanları görmek olası.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: