Leicester Square Film Galaları – The Dark Knight Rises

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 02:41 pm

Londra’da bulunan Leicester Square dünyaca ünlü filmlerin galalarına yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. En son gerçekleştirilen film galası ise Christopher Nolan’ın Batman Üçlemesinin sonuncusu olan The Dark Knight Rises idi. Gala, ünlü Odeon Leicester Square sinemasında gerçekleşti.

Christian Bale, Anne Hathaway, Morgan Freeman, Tom Hardy ve  Joseph Gordon-Levitt gibi oyuncuların başını çektiği büyük bir yıldız akını oldu. Aynı zamanda filmde kullanılan araçlardan birisi de gala için Leicester Square’e getirildi.

Leicester Square film galaları yıl boyunca devam eden ve Londra’da oldukça yoğun ilgi gören bir etkinlik. Şuana kadar gösterime girmiş pek çok filmin galası Leicester Square Odeon sinemasında yapıldı.

Gala öncesi bölgeye gelen ünlüler öncelikle kendilerine ayrılan yerden giriş yapıp ünlüleri görmek için gelenlere selam veriyorlar ve hemen ardından röportaja geçiyorlar. Dışarıda yaklaşık 20-30 dk arası durduktan sonra galanın yapılacağı Odeon Sinemasına geçiyorlar. Bu süreçte bol bol fotoğraf çekme ve ünlüleri olabildiğince yakından görme şansı yakalıyorsunuz. Özellikle ilgilendiğiniz bir aktör veya aktrist var ise yakında çıkacak filmlerini takip edip Londra’da ne zaman gala yapılacağını öğrendikten sonra önceden planınızı yaparak galadan 1-2 saat evvel bölgeye gelip beklemenizi tavsiye ederim.

filmde kullanılan araçlardan birisi

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: