İngiltere’de uygun fiyata elektronik eşya satın almak

Her ne kadar Türk Lirası İngiltere Pound’u karşısında çok değer kaybetmiş olsa da bazen İngiltere de oldukça uygun fiyata ürünlere denk gelmeniz söz konusudur. Eğer İngiltere’ye seyahat edecekseniz ve en az 3 gün kalacaksanız o zaman tavsiyem Amazon’da aradığınız ürünü bulmaya çalışmak. Amazon’da uygun fiyata ürün bulabilmenin ise bir püf noktası var.

Her şeyden önce, tavsiyem günlük indirimlerin olduğu https://amzn.to/2HFZwwe sayfasına göz atmak. Bazen burada listelenen ürünleri oldukça ucuza alabilirsiniz. Eğer aradığınız ürün bu listede geçiyorsa o zaman kaçırmayın. Benzeri bir ürüne denk geldiyseniz de hemen başka yerlerle fiyat kıyaslaması yapın. Kargo ne kadar tutuyor dikkat edin.

Ben genelde Ebay, JohnLewis vb sitelere bakıp Amazon ile fiyatını kıyaslıyorum. Amazon’dan ürün almak oldukça güvenli. Özellikle ürünü satanın Amazon olmasına dikkat edin. Başka satıcılar da Amazon’da satış yaptıklarından ve hepsinin iade şartları değişiklik gösterdiğinden benim tavsiyem daima önceliği Amazon’a vermek.

İnternetten alışveriş yerine mağazalara bakmak istiyorsanız da o zaman bir kaç alternatif var.

John Lewis mağazalarının elektronik departmanlarında son model ürünleri görebilirsiniz. Alacağınız ürünü önceden görmek için de John Lewis mağazalarına bakabilirsiniz.

Apple store’larda da tüm Apple ürünlerini bulabilirsiniz. İngiltere’de pek çok Apple Store var. Gideceğiniz şehirde var mı yok mu diye bakmak ve adresi öğrenmek için şu sayfaya bakın.

Yazar: Inan

Bir Cevap Yazın