Büyük Londra Yumurta Avı

Last updated on Haziran 1st, 2015 at 02:43 pm

100000£ luk ödülü kazanma şansı yakalamak isteyenler ile yumurta avına katılıyoruz! Easter yani Paskalya bayramı yaklaşırken dünyanın en büyük yumurta avı Londra’da başlıyor.

Hayır kurumuna kazanç sağlamak için düzenlenen bu yarışmada 2 milyon sterlinlik gelir elde etmek amaçlanmakta. Londra’nın dört bir yanında saklanan 200 adet her biri özenle tasarlanmış devasa yumurtalar üzerlerinde bir şifre barındırıyorlar. Bu şifreleri cep telefonunuz ile göndererek ödülü kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi için http://www.thebigegghunt.co.uk/the-hunt/eggsplore-the-streets-of-london/ sayfasına bakabilirsiniz.

Yumurtaları çok beğenir ve hayır kurumuna yardımda bulunmak isterseniz ise 20 Mart 2012 tarihinde yapılacak olan açık artırmaya katılıp satışa konacak 30 yumurtadan birisini satın alabilirsiniz. Yumurtalar arasında çok güzel tasarımlar var ki bu açıdan bakıldığında da sanatsal yönden de oldukça tatmin edici bir etkinlik sizi bekliyor olacaktır.

3 Nisan’da sona erecek olan yarışma 21 Şubat itibari ile başlayacak. Yumurtaların yerleri hakkında ipucu almak için ise http://www.thebigegghunt.co.uk sitesine bakmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: