Ucuza satın almak

Amazon’dan Ucuza Alışveriş

Internetten alışveriş dendiğinde ilk akla gelen sitelerden belki de en popüleri Amazon‘dur. Ucuz fiyatları, hızlı gönderim ve kaliteli hizmeti nedeni ile de yıllardır müşterileriyim. Özellikle sundukları Müşteri Hizmeti kalitesi Amazon’u farklı bir konuma taşıdı.

Peki bu sitede zaten pek çok ürün indirimli iken ucuza alışveriş için neye değineceğim?

Bağımlılık yapabilir, dikkat…

Amazon Lightning deals adında bir sistemleri var. Bu sayfada günlük olarak bazı ürünleri piyasa fiyatının çok daha altına pazarlıyorlar. Acele edip, indirim süresini kaçırmadan ve kısıtlı sayıdaki bu özel indirimli ürünü satın alıyorsunuz. Kişi başı sadece 1 tane alma hakkı tanıyorlar. İndirim geri sayım ile başlıyor ve başladıktan sonra sepete ekliyorsunuz. Sonrasında 15 dk süre veriyorlar. Bu sürede ödemeyi yaparsanız indirim garantileniyor. Aksi halde sepetinize eklenen ürün tekrar indirimli ürün stoğuna katılıyor ki başkası alabilsin.

Amazon Ozel Indirimler

İtiraf edeyim, ben de bazen bu sayfada kendimi kaybedip çok da ihtiyacım olmadığı şeyleri satın aldım. Bir defa da değil… Örneğin zaten kameram için 50mm lensim bulunuyorken bir tane daha aldım. O kadar ucuzdu ki, aldıktan sonra kullanılmamış 2. el ürün diye satsam kar elde edecektim. Ama yedek olması için elimde tuttum.

Bir uyarı yapayım. Bazen bazı ürünler gerçekten de çok cazip indirime sahip olmayabilir. Bu nedenle ürünü sepete ekleyince, satın alana kadar ki 15 dk süreniz içinde hemen kısa bir araştırma yapın.

İyi alışverişler!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: